تاریخ درج خبر : 1395/03/03
کد خبر : ۵۴۳۲۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -

کسب رتبه برتر محیط زیست استان در جشنواره فیلم سبز کشور

اداره کل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویر احمد بعنوان استان برتر در پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران معرفی شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویر احمد ،در اختتامیه پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز که عصر جمعه 31 اردیبهشت 95 درفرهنگ سرای آسمان تهران برگزار شد اداره کل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویر احمد بعنوان استان برتر در برگزاری و اکران فیلم های این جشنواره معرفی شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست در پیامی ضمن تبریک این موفقیت به مردم و دوست داران محیط زیست استان گفت: تلاش ,همت و همکاری دستگاههای اجرایی مرتبط استانی وهمت مضاعف تشکل ها منجر به اهدای لوح سپاس و دیپلم افتخار این جشنواره به استان شد.

سید اسدالله هاشمی افزود: با برنامه ریزی های انجام شده در خصوص چگونگی اکران فیلم های این جشنواره موفق به این شدیم که در بین هفت استان برتر این جشنواره قرار بگیریم .

هاشمی ضمن تشکر از دستگاههای اجرایی مرتبط با این جشنواره و اقشار مختلف مردم استان که در طول این یک هفته همراه محیط زیست استان بودند هدف از اجرای این جشنواره هار را که پس از وقفه ای 10 ساله برگزار شد را ارتقاء فرهنگ زیست محیطی عامه مردم عنوان کرد و گفت :امید آن را داریم که با تداوم چنین جشنواره هایی بتوانیم با همسو سازی مردم در حفاظت از محیط زیست گامی اساسی برداریم.

پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران 24 اردیبهشت ماه 95 همزمان با سراسر کشور در سالن سینما هنر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اکران 250 فیلم و انیمیشن های منتخب زیست محیطی شروع و طی 6 روز با نمایش رایگان 60 ساعت فیلم در تاریخ 30/2/95 به کار خود پایان داد .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد