تاریخ درج خبر : 1395/03/03
کد خبر : ۵۴۳۲۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -

وکیلی: سومین جلسه مجمع عمومی فراکسیون امید چهارشنبه برگزار می شود

سومین جلسه مجمع عمومی فراکسیون امید فردا چهارشنبه برگزار می شود.
به گزارش سایت استان، محمدعلی وکیلی در گفت و گو با ایلنا با اعلام این خبر که سومین جلسه مجمع عمومی فراکسیون امید چهارشنبه برگزار می شود، گفت: این جلسه از ساعت ۱۵/۳۰ دقیقه تا ۱۹/۳۰ دقیقه در سالن مشروطه مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد .

وی افزود: انتخاب نامزد ریاست مجلس از طریق رای در فراکسیون، تبیین شرایط اولیه نواب و هیات رییسه و اعلام آمادگی نامزدهای نواب ، هیات رییسه و دبیران و کارپردازان در دستور کار سومین جلسه مجمع عمومی فراکسیون امید قرار دارد.
منتخب مردم تهران با بیان اینکه جلسه چهارم مجمع فراکسیون روز شنبه برگزار می شود، گفت: انتخاب نامزدهای نواب و همچنین تعیین نامزدهای دبیران و کارپردازان نیز در دستور کار این جلسه قرار دارد.
وکیلی یادآور شد: فراکسیون امید در راستای ماموریت خود همچنان بر تعامل با فراکسیون فراگیر اصولگرایان از طریق تعیین کارگروه مشترک تاکید دارد و منتظر هستیم مشابه آن چه در مجموع فراکسیون امید انجام گرفت در فراکسیون فراگیر هم صورت گیرد.
وی گفت: در صورت تشکیل چنین کارگروهی امکان اینکه برای پست های هیات رییسه ونواب به صورت ائتلافی به توافق برسیم وجود دارد که امیدواریم با معرفی کارگروه ۵نفره توسط فراکسیون فراگیر به این مهم جامعه عمل پوشانده شود .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد