تاریخ درج خبر : 1395/03/03
کد خبر : ۵۴۳۲۱۹
+ تغییر اندازه نوشته -

معاون حفاظت و بهره برداری منابع آب ایران: ﻣﻮﺣﺪ ﻣﺨﺎﻟﻒ ﺍﺣﺪﺍﺙ ﺳﺪ ﮐﻼﺕ(کهگیلویه) ﺑﻮﺩ

ﺟﻬﺎﻧﮕﯿﺮ ﺣﺒﯿﺒﯽ ﻣﻌﺎﻭﻥ ﺣﻔﺎﻇﺖ ﻭ ﺑﻬﺮﻩ ﺑﺮﺩﺍﺭﯼ ﺷﺮﮐﺖ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺁﺏ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺑﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﺑﻪ ﺳﺨﻨﺮﺍﻧﯽ ﺧﻮﺩ ﺩﺭ ﻫﻤﺎﯾﺶ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﭘﺎﯾﺪﺍﺭ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﭼﺮﺍﻡ ﻭ ﺩﺭﺝ ﺳﺨﻨﺎﻧﯽ ﺍﺯ ﻭﯼ ﺩﺭ ﺭﺳﺎﻧﻪ ﻫﺎﺩﻟﯿﻞ ﻋﺪﻡ ﺍﺣﺪﺍﺙ ﺳﺪ ﮐﻼﺕ ﺭﺍ ﺑﯿﺎﻥ ﮐﺮﺩ .
به گزارش سایت استان به نقل از جما نیوز، ﺣﺒﯿﺒﯽ ﺑﺎ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﺑﻪ ﻋﺪﻡ ﺍﺣﺪﺍﺙ ﺍﯾﻦ ﺳﺪ ﺍﻇﻬﺎﺭ ﺩﺍﺷﺖ : ﻣﺨﺎﻟﻔﺖ ﺑﺎ ﺍﺣﺪﺍﺙ ﺳﺪ ﮐﻼﺕ ﮐﻪ ﺑﺎ ﻫﺪﻑ ﺗﺎﻣﯿﻦ ﺁﺏ ﺩﺷﺖ ﻫﺎﯼ ﺩﻫﺪﺷﺖ ﻭ ﭼﺮﺍﻡ ﺑﻮﺩ ﺍﺯ ﻧﺎﺣﯿﻪ ﺳﯿﺪ ﻣﺤﻤﺪ ﻣﻮﺣﺪ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﻩ ﻭﻗﺖ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﮐﻬﮕﯿﻠﻮﯾﻪ ﺩﺭ ﻣﺠﻠﺲ ﺷﻮﺭﺍﯼ ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺑﻮﺩ .
ﻭﯼ ﺍﻓﺰﻭﺩ :ﺍﯾﻦ ﻣﺨﺎﻟﻔﺖ ﻫﺎ ﺍﺯ ﻧﺎﺣﯿﻪ ﻣﺮﮐﺰ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﻧﺒﻮﺩ ﺑﻠﮑﻪ ﺍﺯ ﻃﺮﻑ ﺁﻗﺎﯼ ﻣﻮﺣﺪ ﺑﻮﺩ .
ﻣﻌﺎﻭﻥ ﺣﻔﺎﻇﺖ ﻭ ﺑﻬﺮﻩ ﺑﺮﺩﺍﺭﯼ ﺷﺮﮐﺖ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﻣﻨﺎﺑﻊ ﺁﺏ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﮔﻔﺖ : ﺑﺮﺍﯼ ﺁﺏ ﺭﺳﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺩﺷﺖ ﻫﺎﯼ ﭼﺮﺍﻡ ﻭ ﺩﻫﺪﺷﺖ ﻣﻄﺎﻟﻌﺎﺕ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺍﻭﻝ ﺳﺪ ﺟﺪﯾﺪﯼ ﺑﺮ ﺭﻭﯼ ﺭﻭﺩﺧﺎﻧﻪ ﻣﺎﺭﻭﻥ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻓﻌﻼ ﺩﺭ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺍﻭﻝ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﺍﺳﺖ

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • کریمی تهران گفت:

  حق با حبیبی است

 • بهار گفت:

  بسمه تعالی

  جناب آقای مهندس حبیبی

  با سلام و تحیات

  جنگ رسانه ای که امروز در خصوص سد کلات برعلیه سید محمد موحد نماینده اسبق ۵ دوره مجلس شورای اسلامی را با حمایت اتاق فکر جریانی خاص شروع کرده اید از جنس هزارسناریوی تخریب ایشان قبل و بعد از انتخابات می باشد که شما هم اکنون بعنوان یک بازیگر وارد این کارزار شده اید که طبیعتأ یک بازی دوسر برد را هم برای خود در نظر گرفته اید که اول همراهی با نماینده منتخب و کسب منصب از سوی ایشان می باشد و دوم اینکه با این فرافکنی ها هم پروژه تخریب موحد که ادامه دهنده راه جریان حامی نماینده منتخب هست دنبال کرده و خودتان را نزد هواداران ایشان محبوب، تا در آینده ی نز

 • سعید گفت:

  ?? در پی اظهارات مهندس جهانگیر حبیبی معاون حفاظت و بهره برداری شرکت مدیریت منابع آب کشور مبنی بر مخالفت محمد موحد نماینده وقت مجلس شورای اسلامی با احداث سد کلات در منطقه دشمن زیاری ،حجته السلام محمد موحد به این ادعا پاسخ دادند.

  محمد موحد گفت: از جناب مهندس حبیبی که از متخصصان امور آب می باشند میخواهم که حالا که” لا الله ” را فرمودید “الا الله” را هم می گفتید.

  وی در مورد ادعای مخالفت با احداث سد کلات گفت: اصل جریان چنین بوده که کارشناسان وزارت نیرو هنگام بررسی طرح ودر مرحله اولیه که به منطقه آمدند تا بررسی ومطالعات احداث سد شروع شود در پاسخ به سوال بنده که پرسیدم زمان اجرایی کردن سد وپروسه احداث چه مقدار می باشد گفتند:پروسه احداث سد سه مرحله دارد که هر مرحله چندین سال طول می کشد که اگر بررسی ها ومطالعات نشان دهد احداث سد از نظر اقتصادی به صرفه می باشد که تازه آن هم بستگی به تخصیص اعتبارات لازم به وسیله دولت و وزارت نیرو دارد.

  موحد در ادامه گفت:من به کارشناسان عرض کردم شفاف وروشن بگویید اجرائی می کنید یا نه تا حداقل ما فکری به حال جاده کنیم .

  وی گفت: متاسفانه عده ای یا بر اساس بی اطلاعی و ندانم کاری یا مسائل سیاسی اقدام به طرح چنین موضوعاتی می کنند که مثلا مسیر جاده جای دیگری بوده و تغییر مسیر دادیم که باید جهت اطلاع مردم خوب وفهیم عرض کنم مطالعات واجرای طرح جاده مذکور مربوط به دوران قبل و اوایل ا انقلاب اسلامی بوده ودر واقع دوستان کم لطفی می کنند .

  موحد در یایان احداث جاده اصفهان را راه برون رفت شهرستان کهگیلویه از بن بست تاریخی دانست وگفت : جاده وراه جهت توسعه مهم است واثرگذار .

  وی در آخر گفت:نهایتا به کارشناسان عرض کردم باید با مسئولان وزارت راه هماهنگ کنم که گفتند: ما مطالعه وبررسی میکنیم ونهایتا اگر مطالعات وبررسی ها نشان از به صرفه بودن احداث سد داشت تازه وارد مراحل چند گانه احداث می شویم که همانطور که عرض کردم پروسه چندین ساله می شد وعملا ضمن توقف اجرای جاده معلوم نبود مراحل احداث آن چقدر طول می کشد که آن هم بسته به تخصیص اعتبارات دارد که در واقع موجه به نظر نمی رسید وعملیات اجرای جاده ادامه پیدا کرد.

پربازديد