تاریخ درج خبر : 1395/03/04
کد خبر : ۵۴۳۲۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -
کنایه معاون مطبوعاتی اداره‌کل ارشاد استان به مطبوعات معامله گر:

نمی‌توان از کسانی حمایت کرد که پول بگیرند و گزارش بزنند

معاون مطبوعاتی اداره‌کل ارشاد اسلامی کهگیولیه و بویراحمد گفت: حمایتی از رسانه‌های معامله‌گر در کهگیلویه و بویراحمد نمی‌کنیم.
به گزارش سایت استان به نقل از فارس، آزاد خردمند در حاشیه برگزاری انتخابات خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هیچ‌گاه به دنبال گزارش کار نیستیم و تنها انجام وظیفه می‌کنیم، اظهار کرد: هر چند می‌دانیم که همه کارهای ما بی‌عیب نیست و برخی کارها ناقص است اما گلایه ما این است که چرا عده‌ای در رسانه‌های استان تنها به دنبال غرض‌ورزی هستند و منصفانه قضاوت نمی‌کنند.

وی گفت: سال گذشته، فصل بهار مطبوعات در استان کهگیلویه و بویراحمد بود زیرا کارهایی انجام شد که در گذشته به هیچ وجه انجام نشده بود.

معاون مطبوعاتی اداره‌کل ارشاد اسلامی کهگیولیه و بویراحمد بیان کرد: از روزی که آمدیم ساماندهی مطبوعات را در دستور کار قرار دادیم و اولین جشنواره مطبوعات استان را با تجلیل از 22 اثر برگزار کردیم.

وی بیان کرد: اولین نمایشگاه مطبوعات را پس از 37 سال در استان برگزار کردیم و در سامانه سمان ساماندهی داشتیم.

خردمند از خاتمه دادن به فعالیت فله‌ای سایت‌ها به عنوان یکی دیگر از کارهای اداره کل ارشاد سخن به میان آورد و گفت: بیش از 60 سایت در استان داشتیم که داد همه را درآورده بودند و تعداد آن‌ها را به 23 سایت رساندیم.

وی افزود: اعتقاد داریم که نمی‌توان از سایتی که مجوز ندارد دفاع کرد زیرا سایت بدون مجوز مانند تفنگ قاچاق است.

معاون اداره‌کل ارشاد اسلامی کهگیولیه و بویراحمد با تأکید بر اینکه نمی‌توانیم از رسانه‌ای که حیثیت استان را بر باد می‌دادند حمایت کنیم، افزود: نمی‌توان از کسانی حمایت کرد که دنبال معامله و داد و ستد باشد و پول بگیرد و گزارش بزند.

وی برگزاری انتخابات خانه مطبوعات را نیز یکی دیگر از اقدامات ارشاد اسلامی استان در این دوره برشمرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد