تاریخ درج خبر : 1395/03/04
کد خبر : ۵۴۳۲۸۰
+ تغییر اندازه نوشته -
عماد عزیزیان :

آقای مهندس حبیبی؛ راه خوبی برای تخریب موحد انتخاب نکرده اید

بسمه تعالی
جناب آقای مهندس حبیبی
با سلام و تحیات
جنگ رسانه ای که امروز در خصوص سد کلات برعلیه سید محمد موحد نماینده اسبق ۵ دوره مجلس شورای اسلامی را با حمایت اتاق فکر جریانی خاص شروع کرده اید از جنس هزارسناریوی تخریب ایشان قبل و بعد از انتخابات می باشد که شما هم اکنون بعنوان یک بازیگر وارد این کارزار شده اید که طبیعتأ یک بازی دوسر برد را هم برای خود در نظر گرفته اید که اول همراهی با نماینده منتخب و کسب منصب از سوی ایشان می باشد و دوم اینکه با این فرافکنی ها هم پروژه تخریب موحد که ادامه دهنده راه جریان حامی نماینده منتخب هست دنبال کرده و خودتان را نزد هواداران ایشان محبوب، تا در آینده ی نزدیک هم طرح عبور از سردار را پیاده سازی کنید و خود را برای انتخابات دوره بعد آماده و مهیا کنید..
ولی بدانید این تخریب ها همانند گذشته راه به جائی نخواهد برد و عاقبت این جریان خاص مصداق آیه شریفه(( و مکرو و مکرالله و الله خیر الماکرین هست)) است.

جناب مهندس حبیبی معزز
بعنوان یکی از هزاران جوان منطقه کهگیلویه بزرگ از حضرتعالی که سالهای سال مدیریت آب استان را بر عهده داشته اید در این برهه که مسئله سد کلات را علنی کرده اید با عنایت به مسئله حق آگاهی داشتن مردم بر اطلاعات آزاد مواردی را گوشزد می نمائیم که امیدوارم در این خصوص هم روشنگری بفرمائید.
۱- چرا زمانی که مستقیمأ در خصوص مسئله سدکلات مسئولیت خطیر داشته اید جهت تنویر افکار عمومی روشنگری نمی کردید و هم اکنون پس از گذشت بیش از ده سال آن را نبش قبر کرده اید و آنهم در همایشی در شهرستان چرام در حضور نماینده منتخب؟ آیا این مهم با هدف خاصی می باشد؟
۲-حضرتعالی بعنوان مسئول مستقیم منابع آبی استان و مدیر اجرائی در طول دوران خدمتتان برای مردم شریف کهگیلویه بزرگ چه خدماتی انجام داده اید که بشود به آن افتخار کرد. آیا بقول خودتان بجزء این بوده که طرح شبکه آبیاری و زهکشی چرام را اجرائی کرده اید و آنهم بدلیل عدم مطالعه صحیح و کار کارشناسی و زد بند های سیاسی بعد از چندین سال طرح مذکور با شکست مواجه شد؟ یا کدام طرح را برای مهار و کنترل سفره آب های سطحی و زیر سطحی منطقه به مدیران بالا دست خود ارائه و از آن دفاع و اجرائی نموده اید؟ آیا بجزء این بود در دوران مسئولیت شما مدیریت آب استان محفل جناح بازی و دعواهای سیاسی در کل شهرستانهای تابعه بوده و عملأ اداره کل تحت امر حضرتعالی خانه احزاب استان شده بود و هیچ گونه اقدام مثمر ثمری برای مردم شریف منطقه انجام نداده اید که بدلیل نداشتن کفایت لازم هم از مسئولیتتان عزل شده اید؟
۳-شما در مطلبتان نام شریف آمیر احمد تقوی را عنوان کرده اید که در خصوص سدکلات با این بزرگوار مشاوره کرده اید ، آیا از خودتان که مدارج علمی مهندسی را در محل های آکادمیک و زیر نظر اساتید برجسته گذرانده اید پرسیده اید که آیا این روحانی جلیل القدر و دانشمند وارسته منطقه، کارشناس مسائل مهندسی، عمرانی و فنی می باشد که ازایشان نظریات کارشناسانه و تخصصی خواسته اید؟ آیا با مطرح کردن نام این روحانی بزرگ منطقه در این برهه می خواهید همگام با جریان خاصی مجددأ تفرقه واختلاف مابین آمیراحمد تقوی و سید محمد موحد این دو برادر دینی را شروع کنید که این اقدام شما برابر روایت پیامبر اعظم (ص) که فرمودند ((شخصی که بین دو نفر اختلاف به وجود می آورد دچار وزر و وبال عمل خود می گردد و لعنت الهی بر پیشانی او نوشته می شود تا هنگامی که وارد جهنّم.عقاب الاعمال ص ۳۳۹)) ناپسند و مذموم می باشد.
جناب مهندسی حبیبی عزیز
۳-شما که خودتان سالهای سال در این کشور در زمینه تحصیلی که داشته اید کار اجرائی کرده اید و مسئولیت های را هم بر عهده داشته اید،می دانید برای یک پروژه عمرانی همانند سدسازی، مطالعه پروژه در چند فاز، برآورد های زیست محیطی، بر آوردهای اقتصادی، برآورد،تخصیص و تامین اعتبار و….. ممکن است سالهای سال بطول بیانجامد و شاید دست آخر هم پس از مطالعه پروژه در طول سالیان متمادی، از نظر کارشناسان و متخصصین امر پروژه موصوف مقرون به صرفه نباشد و اجرائی نگردد ، حال با این وجود پروژه سد کلات که هنوز یک پروژه روی کاغذ بوده از پروژه جاده مهم و حیاتی پاتاوه به دهدشت که تا آن زمان از نظر کارشناسان اداره کل راه و ترابری استان بیش از چهل درصد پیشرفت داشته سالهای سال برای پروژه نامعلوم متوقف گردد.
آیا این نظریه شما از دید اقتصاد دانان و صاحب نظران توجیهی دارد؟
۴-چرا زمانی که پروژه سد کلات منتفی گردید ، جهت آبیاری ۲۵ هکتار زمین های کشاورزی دشت های چرام و دهدشت از طریق سد مارون که دریاچه آن در منطقه کهگیلویه می باشداقدامی انجام نداده اید یا طرح و ایده جدیدی بر روی رودخانه مارون تعریف پیشنهاد نکرده اید و تمام هم و غم خود در اداره کل را معطوف به استخدام افراد خاصی کرده اید..
مهندس حبیبی محترم
در پایان بعنوان یک برادر کوچکتر شما را توصیه می کنم اگر قصد شرکت در انتخابات دور بعد مجلس را دارید یا با تخریب رقیب مهم نماینده منتخب قصد کسب منصب دارید ، راه و روش مناسبی اتخاذ نکرده اید و این مسیر انتخابی بدور از انصاف،اخلاق و دینداری می باشد ؤبهتر است با طناب دیگران به چاه نروید و به جای این مسائل تخریبی از مسئولیتی که هم اکنون در وزارت نیرو دارید به فکر مردم شریف منطقه باشید و بدانید سید محمد موحد بیدی نیست که با این بادهای گذری و موقتی بلرزد و این فرافکنی های شما راه به جای نخواهد برد….

موفق و موید باشید
عماد عزیزیان
چهارم خردادماه یکهزارسیصدنود پنج

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    برادر گرامی چرا از حقیقت ناراحت می شوی آیا واقعا غیر از این است .اگر حضرت عالی از جزئیات عملی نشدن سد کلات اطلاع کافی دارید لطف کنید بفرمائیید تا همه بدانند .مردم محروم و بی بضاعت کاری به سوابق مهندس ندارند که شما اصل موضوع را به انحراف می برید و با طرح مسائل مختلف ذهن مردم را از واقعیت دور می کنید .من هم آقای موحد را دوست دارم و توانایی هایش را درخیلی از زمینه ها منکر نیستم ولی جلوگیری از احداث سد کلات خساراتی به شهرستان کهگیلویه و چرام و کل اقتصاد استان و کشور وارد کرد که هزارن برگ نوشته توان تفهیم آن را ندارد (بیکاری -اعتیاد -طلاق -مهاجرت -هزینه های بی فایده بر روی زمین های فروان دیمی و ..

پربازديد