تاریخ درج خبر : 1395/03/05
کد خبر : ۵۴۳۳۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -

«تکرار» امید را متوقف نکنید / درخواست تشکل دانشجویی راه امید از نمایندگان «لیست امید »

بسمه تعالى

اسفند ٩۴ میزبان ِ یکى از مهمترین انتخابات ِ تاریخ ِ ٣٧ ساله ى جمهورى اسلامى بود.
انتخاباتى که مهم شد تا امید را زنده کند و اعتمادى دوباره بیافریند ، حتى رد صلاحیت هاى گسترده باعث نشد مردم امید خود را از دست بدهند ، پایتخت یکپارچه اعتماد شد به تَکرارِ “امید” و در کل کشور نیز این اعتماد بود که امید را زنده کرد ؛
آن روز ها که ” سید محمد خاتمى” واژه ى تٓکرار را تکرار میکرد شاید خوشبین ترین اصلاح طلبى هم فکر نمیکرد کرسى هاى بهارستان اینچنین فتح شوند ، اما از لب هاى سید ِ خندان تکرار و از مردم امیدوار به تغییر، حماسه آفریده شد !
اکنون رقابتى دیگر در پیش است !مردم به تغییر راى دادند و میخواهند نباشد آنچه پیش از این بود ، امید بستند و اعتماد کردند که ببینند آنچه را که خواستار آنند !
اما این روزها زمزمه هایى به گوش میرسد که سربازان امید دل در گرو رقیب بسته و اعتماد مردم را از یاد برده اند. این چه رسمى ست که عده اى زلف در دست صبا و گوش به فرمان رقیب دارند و با همه در آمیخته اند؟
لیست امید با سربازهایش ، ژنرال هاى رقیب را از میدان به در کرد ، این سربازان روحیه ى ژنرالى داشته اند که این مهم را به انجام رسانده اند ، پس انتظار میرود ژنرال وار به عهد خویش پایبند باشند و با حفظ “اخلاق ، شرافت و انصاف ” با انتخاب “محمد رضا عارف” به عنوان ریاست مجلس پایبندى خود به این سه ویژگى را اثبات کنند ، اثبات کنند تا امید از میان مردم رخت نبندد ، اثبات کنند تا در تاریخ خود و اندیشه شان عنوان هاى “معامله گر ، منفعت طلب ، پیمان شکن و بى ثبات” ثبت نشوند.
مردم ترکیب مجلس نهم را نپسیدند و به امید اعتماد کردند ، عدم انتخاب “عارف” یعنى از بین بردن این دو ( اعتماد-امید) و از بین رفتن این دو یعنى اتمام هرانکه با لیست امید وارد مجلس دهم شده است .
تشکل دانشجویى راه امید بر مبناى خواست مردم براى تغییر از نمایندگان محترم “لیست امید” میخواهد که همانگونه که در فراکسیون امید حضور دارند ، راى خود را به نام “عارف” ثبت و سربلند از این برهه ى تاریخى گذر کنند ، ورنه عدم انتخاب “عارف” کمترین ضربه ایست که این مردم امیدوار و بهارستان و دولت خواهند خورد.
تشکل راه امید

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد