تاریخ درج خبر : 1395/03/07
کد خبر : ۵۴۳۴۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

تحقیر رفتگران شهرداری توسط مجموعه شهرداری+ تصاویر

شهرداری یاسوج به منظور داشتن شهری پاک و عاری از هرگونه آلودگی اقدام به پاکسازی پارک های مختلف شهر کرده است.

به گزارش سایت استان، این کار شهرداری یاسوج به خودی خود قابل تحسین است، اما تصاویری که از این پاکسازی منتشر شده خود گویای نگاه غیر منصفانه و از بالا به پایین کارمندان شهرداری یاسوج به رفتگران زحمتکش و بی ادعاست.

کارمندانی که با حالت هایی تمسخر گونه در عکس ها ظاهر شده و به نظر می رسد فقط برای اعلام حضور و گرفتن عکس یادگاری در کادر قرار گرفته اند و البته به جای اینکه در کنار آنها به پاکسازی مشغول شوند با نگاه هایشان آن ها را برای فعالیت بهتر دلسرد می کنند.

همانطور که گفته شد برنامه پاکسازی پارک های یاسوج قابل تقدیری می باشد اما انتشار این تصاویر از ارزش های این فعالیت کاسته و هر بیننده منصفی را  متاسف و متاثر می کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • علی گفت:

  بابا خدا وکیلی خبرگزاری های کشوری را نگاه می کنی از تیترهای شما آدم خجالت میکشه. اصلاً خودتون بخونید ببینید چی نوشتین. خود شما هم رئیس دارید و اونم رو کار شما نظارت می کنه و بالا سرتون میمونه تا کارتونو درست انجام بدین. شما به جای این حاشیه سازی به فکر حقوق مردم و این قشر زحمتکش باشید.. نه اینکه با حرف و حاشیه سازی بی مورد بخواید حرفتون را به کرسی بنشونید. توی همه کارگاه ها هم سرکارگر و مهندس بالا سر کارگر میمونه اونم تحقیره؟؟؟ خدا وکیلی دقت کنید.
  درود بر تمام پرسنل زحمتکش شهرداری

 • ناشناس گفت:

  داره میگه اینجوری جاروبکش ؟

 • ناشناس گفت:

  اگر نانی حلال اسا نان همین رفتگران می باشد ؟اگر شهردارراست می گوید وبه فکر این قشر زحمت کش می باشد …….

 • ناشناس گفت:

  خدا و خوت تحلیل خبرت نخو
  جم کن……………………..

پربازديد