تاریخ درج خبر : 1395/03/08
کد خبر : ۵۴۳۵۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

جلوگیری از انحراف سرمایه گذاری ها و مقابله با فساد پیش نیاز تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: جلوگیری از انحراف سرمایه گذاری ها و مقابله با فساد پیش نیاز و عاملی مهم در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با اشاره به نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی و اهداف آن موضوعاتی نیستند که به صورت اتفاقی و تصادفی محقق گردند بلکه مستلزم برنامه ریزی، اجرای کارشناسانه، نظارت فراگیر و آسیب شناسی دقیق و مداوم در تمامی بخش ها است.
دیودیده با بیان اینکه مطالعه، شناسایی و بازبینی قوانین و آئین نامه های اجرایی که فعالان اقتصادی به صورت مستمر با آنها مواجه هستند با هدف صیانت از تولید و تجارت، از ملزومات تحقق اهداف سیاستهای اقتصاد مقاومتی است افزود: در راستای برنامه ها و سیاست های دولت تدبیر و امید، این سازمان به صورت جدی درحال پیگیری این موضوعات می باشد.
وی خاطر نشان کرد: تعیین اولویت ها، جلوگیری از انحراف در امر سرمایه گذاری ، هدایت سرمایه گذاریها به اموری که بازده مناسب داشته اند مورد تاکید هستند و رسیدن به این اهداف مستلزم توجه به موضوعاتی اساسی نظیر پایبندی به قانون و زدودن فساد در لایه های پیدا و پنهان فرآیندهای کاری است.
رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مبارزه مستمر، جدی و بدون ملاحظه با مظاهر و اشکال گوناگون و متفاوت فساد گام نخست این سازمان در تحقق اهداف والای سیاست های اقتصادی مقاومتی در سالجاری محسوب میگردد .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد