تاریخ درج خبر : 1395/03/09
کد خبر : ۵۴۳۵۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

واکنش مدیر شبکه بهداشت باشت به صحبتهای شهردار در خصوص کشتارگاه

مدیر شبکه بهداشت و درمان باشت به خبر شهردار این شهر در خصوص وضعیت گشتارگاه این شهر واکنش تند نشان داد.
به گزارش سایت استان، در پی انتشار خبری تحت عنوان (فاجعه در کشتارگاه های استان/مدیرکلی که گوشت کشتارگاه را نمی خورد) از سوی شهردار شهرستان باشت در نشست کارگروه کشتارگاه‌ها استان که امروز در یاسوج برگزار شده بود، کریم رضایی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت به این خبر واکنش نشان داد و جوابیه ای در این خصوص برای پایگاه خبری باشت نیوز ارسال کردند.

متن کامل جوابیه مدیر شبکه درمان و بهداشت شهرستان باشت به دین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شهردارعزیز و خیلی دلسوز شهر من …

هشدار بسیار زیبای شما را در رسانه ها و پایگاه های خبری خواندم و خیلی خوشحال شدم که بعد از سه سال حرف و رسالت و درد دل ما را رسانه ای کردید!

اما به دلیل تشویش اذهان عمومی و استراتژی فرار به جلوی شما مجبور به پاسخ شدم.

امیدوارم که خاطر عزیز شما رنجیده نگردد و همچنان دلسوز سلامت مردم بمانید.

شهردارعزیزم لشکرکشی، گروکشی، تهدید، توهین و جوسازی های شما در زمانی که ما دستور پلمپ کشتارگاه را دادیم که فراموش نکرده اید؟ آیا در آن دوران هم دلسوز سلامت مردم بودید؟ تهدیدات شما و بی حرمتی های صورت گرفته و … به خادمان سلامت باشت ،خلاف گفتمان شما را اثبات میکند.

شهردار عزیزم خوانندگان عزیز با دیدن جملات شما هیجان زده و شگفت زده شدند و این گفتمان شما به جوک شبیه است تا به دلسوزی های نامادری!

شهردار عزیزم، از بیماریهای مشترک انسان و دام فرمودید، آیا این بیماریها دیروز کشف شد؟ یا سالهای قبل هم وجود داشت؟ براستی سهم خود را در اپیدمی بیماری تب مالت و انواع بیماریهای گوارشی شهرستان چقدر میدانید؟

شهردار عزیزم، به مردم هشدار دادید اما فراموش کردید که مستندات رفتار شما با همکاران حوزه سلامت در سالهای قبل بخاطر دستور مدیرشبکه بهداشت و درمان باش و پلمپ کشتارگاه، در ذهن آنها جاودان شده است،! همکاران شبکه بهداشت و درمان که سالها قبل این هشدار شما را به شخص شما دادند و بعد از آن سنگ اندازی های شما در پروژه های عام المنفعه همچون کلینیک تخصصی و … را که فراموش نکردید؟

شهردار عزیزم از لاشه های گوشت سخن گفتید منظور شما همان لاشه هایی بود که در نوروز بخاطر آن دستور پلمپ کشتارگاه را صادر کردیم و همان لاشه هایی که شما برعلیه شبکه بهداشت ودرمان باشت کمربند همت بستید؟

شهردار عزیزم به یاد شاعر افتادم که چه زیبا فرمود: جانا سخن از زبان ما میگویی،!

اما چرا اینقدر دیر به سخن آمدی؟ چه زیبا بود که به جا و به موقع هشدار میداد و چه زیبا بود که از سه سال پیش با ما هم، همنوا میشدی و دلسوز مردم و نگران سلامتی مردم!

تاریخ را ورق میزنم و به سال ۹۲ برمیگردیم، روزهایی که تا امروز هرچه مرور میکنم میبینم شهردار عزیزم در موضوع کشتارگاه باشت در تقابل با سلامت شهروندان بوده و نه دلسوز سلامت مردم.
مهندس عزیزم توپ در میدان شماست و نمیشود به میدان دیگری بیندازید،چون داوران بسیاری آفساید شما را میگیرند.
شهردار عزیزم مستندات سه ساله نوشتاری و تصویری کشتارگاه (به اصطلاح)، موجود و مبرهن است،اگر صلاح دیدید تا رسانه ای کنم تا ببینیم افکار عمومی در خصوص هشدار دیرهنگام شما و نوشته من چه قضاوتی کنند!

مهرتان پایدار
کریم رضائی
مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان باشت

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • hosseni گفت:

    باشت به وجود شما افتخار میکند…

  • ناشناس گفت:

    درود بر کریم رضایی همیشه وظیفه شناس…یه مدیر سلامت واقعی به شما میگن چون خیییلی به فکر مردمی… هزاران درود بر دکتر کریم رضایی

پربازديد