تاریخ درج خبر : 1395/03/10
کد خبر : ۵۴۳۶۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

افتتاح 4 بیمارستان در استان تا پایان کار دولت تدبیر و امید

مسئول دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: تا پایان کار دولت تدبیر و امید چهار بیمارستان در استان افتتاح می شود.

به گزارش سایت استان به نقل از ایسنا، محسن رفیعی در جمع خبرنگاران افزود: مهمترین برنامه طرح تحول سلامت در کشور تکمیل ۲۱ هزار تخت بیمارستانی است که سهم استان از این تعداد ۴۰۰ تخت بیمارستانی است.

وی با بیان اینکه این امر باعث افزایش سرانه تخت بیمارستانی در استان می شود، بیان کرد: این بیمارستانها شامل بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی یاسوج، بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت، بیمارستان۹۶ تختخوابی رازی گچساران و بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی جایگزین بیمارستان شهید رجائی شهر گچساران است.

مسئول دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطرنشان کرد: اعتبار اختصاص یافته برای این طرح از محل طرح تحول سلامت پیش بینی شده است.

رفیعی تصریح کرد: ۲۵ میلیارد تومان اعتبار در راستای تکمیل بیمارستانهای استان نیاز است.

وی ادامه داد: احداث بخشهای اورژانسی در استان در شهرهای یاسوج و دهدشت از دیگر برنامه های طرح تحول سلامت است که در استان اجرایی می شود.

مسئول دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج عنوان کرد: در راستای بهبود وضعیت بخش سلامت استان، دو باب کلینیک نیز در شهرهای گچساران و دهدشت و مرکز سرطان و غربالگری در یاسوج افتتاح می شود.

رفیعی تاکید کرد: عملکرد دانشگاه علوم پزشکی استان در این راستا بسیار مطلوب بوده و در راستای اجرایی شدن و پیشرفت فیزیکی پروژه ها رتبه ششم را در کشور کسب کرده است.

وی اضافه کرد: با توجه به برنامه ریزیهای انجام شده بیمارستانهای استان تا شهرویورماه سال آینده به بهره برداری می رسند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد