تاریخ درج خبر : 1395/03/10
کد خبر : ۵۴۳۶۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

خادمی: بخش خصوصی دیر بجنبد پروژه‌ها به غیربومی‌ها واگذار می‌شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برخی از پروژه‌های نیمه تمام این استان برای تکمیل به بخش غیردولتی واگذار می‌شود خطاب به فعالان بخش خصوصی، گفت: بخش خصوصی دیر بجنبد پروژه‌ها به غیربومی‌ها واگذار می‌شود.
به گزارش سایت استان به نقل از فارس، عصر دیروز به ریاست سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نشست واگذاری طرح‌های نیمه تمام تملک دارایی سرمایه‌ای به بخش غیر دولتی با حضور مسوؤلان و فعالان حوزه بخش خصوصی برگزار شد.

در این نشست استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برخی از پروژه‌های عمرانی استان که اکنون نیمه‌تمام هستند به بخش غیر دولتی برای تکمیل واگذار می‌شوند، اظهار کرد: انتظار می‌رود که فعالان بخش غیر دولتی استان در این کار شرکت داشته باشند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اتمام حجت با بخش غیر دولتی استان برای اقدام در این زمینه گفت: اگر دیر بجنبید و خود بومی‌ها وارد عمل نشوند ممکن است که سرمایه‌گذاران غیر بومی وارد شوند.

خادمی اضافه کرد: اگر فردا روزی این پروژه‌ها به دلیل عدم تمایل سرمایه‌گذاران و بخش غیر دولتی استان به غیر بومی‌ها واگذار شود نباید حرف و حدیثی بعد از آن در استان داشته باشیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست با اشاره به حجم بالای پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام در کشور گفت: تعدادی از این پروژه‌ها هم در استان ما وجود دارند که از بخش غیردولتی برای ساخت و تکمیل آن‌ها دعوت به عمل می‌آوریم تا بتوانند با ساخت آن‌ها و سوددهی پس از اجرا سرمایه خود را برگردانند.

به گزارش فارس در این نشست توسط دستگاه‌های مختلف پروژه‌های نیمه تمام عمرانی برای واگذاری به بخش غیردولتی برای اتمام پروژه‌ها معرفی شد.

پروژه‌هایی مانند هتل ورزش یاسوج، پیست اسکی کاکان، بیمارستان بزرگ یاسوج، پروژه آبرسانی به لیکک، تالار بزرگ مرکزی شهر یاسوج و برخی پروژه‌های دیگر از طرح‌های نیمه تمامی بودند که استان آمادگی واگذاری آن‌ها را برای تکمیل توسط بخش خصوصی اعلام کرد.

این طرح‌ها پس از تکمیل تا مدتی در اختیار بخش غیر دولتی قرار می‌گیرند تا سرمایه و سود خود را برگردانند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد