تاریخ درج خبر : 1395/03/10
کد خبر : ۵۴۳۶۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -

نارضایتی گردشگران از وضعیت موجود در پارک های یاسوج/ برخورد نامناسب با گردشگران توسط پارک بانان

بی توجهی و اقدام بی موقع پارک بانان شهر یاسوج برای دریافت هزینه اسکان در ساعات بامداد موجب نگرانی مسافران و گردشگران در پایتخت طبیعت ایران شده است.
به گزارش سایت استان به نقل ازصبح زاگرس ورای شهر رفتم با یکی از مسافران شهر یاسوج روبه رو شدم که جهت اعلام نارضایتی خود از وضعیت اسکان در پارک مهرورزی یاسوج به شورای شهر آمده بود.
ابراهیم قاسمی فردی بود که از شهر لامرد استان فارس برای گردش به شهر یاسوج سفر کرده بود در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری دلیل آمدن خودبه ساختمان شورای شهررا چنین بیان کرد و گفت: من به همراه خانواده ام دیشب ساعت 20 به شهر یاسوج و پارک مهرورزی آمدیم و هیچ اثری از پارک بانان و مسئولین اسکان در این پارک نبود اما در ساعت 30 دقیقه بامداد که من و خانواده ام در چادر خواب بودیم یک نفر با کارت خوان مارا صدازد و بیدار کرد که باید هزینه اسکان در پارک را پرداخت نماییم و دیشب تا صبح من و خانواده ام از شدت ترس و ناراحتی از وضعیت پیش آمده خوابمان نبرده است.
قاسمی با گلایه از نحوه برخورد متصدی این امر افزود:شاید من اگر قبل از اسکان در پارک مهرورزی می دانستم که باید برای ماندن در پارک هزینه ای پرداخت کنم شب را آنجا نمی ماندم و به جایی که نیاز به پرداخت هزینه نبود می رفتم و مهمتر از اینکه خانواده من که در حال خواب بودند تا صبح نخوابیدند.
وی اظهارکرد: مسئولین مربوطه باید شکایت من را بررسی و در اسرع وقت پاسخگو باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد