تاریخ درج خبر : 1395/03/11
کد خبر : ۵۴۳۶۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

تقدیر یک مدیر کشوری از کار قابل تحسین پرسنل محیط زیست دهدشت/ به شما افتخار می کنم

پرسنل اداره محیط زیست دهدشت در حمایت از پویش مردمی سه شنبه های بدون خودرو، دیروز بدون استفاده از وسیله نقلیه شخصی و عمومی در محل کار خود حاضر شدند.

به گزارش سایت استان، محمد درویش مدیرکل دفتر آموزش و مشارکت مردمی سازمان حفاظت محیط زیست کشور در کانال تلگرامی خود از این حرکت پرسنل دهدشت تقدیر کرد و نوشت:

آقای مهندس علیپور، مدیر سختکوش اداره محیط زیست شهرستان دهدشت واقع در جنوب استان کهگیلویه و بویراحمد در حمایت از پویش مردمی سه‌شنبه های بدون خودرو؛ چنین برایم نوشته است:

امروز توی شهر دهدشت باتفاق پرسنل اداره بدون خودرو سرکار حاضر شدیم و مسیر حدود سه کیلومتری منزلم تا اداره محیط زیست را به صورت پیاده طی کردم و کلی هم لذت بردم و برای آقای مهندس درویش هم آرزوی توفیق طلب کردم که دنبال این حرکت اجتماعی هستند حتی خانمم برای خرید از هیچ گونه خودرویی استفاده نکرد وحتی سبحان پسرخردسالم را با کالسکه دستی جابجا کرد در حال مکاتبه و رایزنی با فرماندار و شورای اداری شهرستان برای جا انداختن این موضوع هستیم و قرار شده با ادارات شهر دهدشت مکاتبه صورت پذیرد. بسیار سپاسگزارم از بانیان این طرح سه شنبه های بدون خودرو.”

شما بگویید! آیا می شود به خدمت کردن در چنین سازمانی که در آن اینگونه همکاران سبزاندیشی مشغول انجام وظیفه هستند، افتخار نکرد؟
دست مریزاد به جناب علیپور عزیز، خانواده محترم و تمامی کارمندان شریف اداره محیط زیست دهدشت

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد