تاریخ درج خبر : 1395/03/11
کد خبر : ۵۴۳۷۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -

هاشمی پور: پروژه سیمان سپو به زودی راه می افتد

نماینده مردم شهرستانهای «کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده» در مجلس دهم شورای اسلامی از تعیین ضرب الاجل به سرمایه گذار سیمان سپو برای فعال شدن این پروژه خبر داد .

به گزارش سایت استان به نقل از خبردنا، سردار « عدل هاشمی پور» با بیان این مطلب گفت : در جلسات متعددی که با مسئولان استان و مدیران ارشد وزارت صنعت ، معدن و تجارت و بانکها در تهران داشتیم مقرر شد مهلت 6 ماهه برای آخرین بار به سرمایه گذار سیمان سپو دهدشت داده شود .

وی در پاسخ به این سئوال که اگر این زمان از سوی سرمایه گذار جدی گرفته نشود و وی نتواند تعهداتش را عملی نماید سرنوشت این پروژه چه خواهد شد ؟ تاکید کرد : سرمایه گذار این طرح مجدانه دنبال انجام تعهداتش است و امیدواریم که خود وی بتواند بسرعت این پروژه را فعال نماید در غیر اینصورت و براساس تصمیمات میان مسئولان و سرمایه گذار این پروژه به سرمایه گذار دیگری واگذار خواهد شد.

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس دهم شورای اسلامی با تشریح اقدامات انجام شده از سوی وکیل مردم در مجلس برای حل این مشکل ادامه داد : پس از رقابت های انتخاباتی همواره رفع مشکلات این پروزه و فعال شدن یکی از دغدغه های مردم این منطقه و بنده بود که جلسات متعددی با مسئولان مربوطه و سرمایه گذار برگزار شد .

هاشمی پور افزود : در جلسه ای که با معاون محترم وزیر صنعت ، معدن و تجارت با حضور سرمایه گذار برگزار شد مقرر شد در نامه ای به بانک ملی اعلام شود که فرصت 6ماهه برای آخرین بار به سرمایه گذار این پروژه داده می شود تا وی بتواند عملیات اجرایی را شروع کند .

وی با بیان اینکه اطلاعات رسیده به من حاکی از فعالیت مجدانه سرمایه گذار این پروژه برای اجرای تعهداتش است ادامه داد : گویا مشاور این طرح فعال شده و نزدیک به 100میلیون یورو فاینانس هم برای آن در نظر گرفته شده است و امیدواریم سرمایه گذار این طرح بتواند تعهداتش را در مهلت در نظر گرفته شده اجرایی نماید.

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس دهم با تاکید بر همراهی مسئولان استان با سرمایه گذاران گفت : توصیه من به مسئولان استان این است که جهت فعال کردن این نوع پروژه ها با برداشتن پیچ و خم های اداری به سرمایه گذاران کمک کنند تا شاهد اشتغالزایی در استان باشیم .

هاشمی پور تاکید کرد : مسئولان استان باید امنیت سرمایه گذاری را برای فعالان اقتصادی فراهم کنند و فضای استان را به فضای تلاش و وحدت برای توسعه تبدیل نمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد