تاریخ درج خبر : 1395/03/12
کد خبر : ۵۴۳۷۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد شدید بزرگواری از مطهری، پزشکیان و لاریجانی

نماینده سابق کهگیلویه،بهمئی ،چرام و لنده در اینستاگرام شخصی خود در واکنش به انتخاب هیئت رئیسه مجلس دهم نوشت: سالی که نکوست از بهارش پیداست.
به گزارش سایت استان، نماینده سابق کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در اینستاگرام شخصی خود در واکنش به انتخاب هیئت رئیسه مجلس دهم نوشت: سالی که نکوست از بهارش پیداست
حجت‌الاسلام بزرگواری در ادامه یادداشت خود نوشت: آقای مطهری که بیشتر از آقازادگی و عنوان شهید مطهری استفاده کرده است و در دفاع از سران فتنه و فتنه گران سال ۸۸ و روزنامه نگاران معاند و کرنش در برابر امثال هاشمی رفسنجانی شهره آفاق شده است قطعا در اداره مجلس بسیار ضعیف است چون نمی تواند پاسخگوی نمایندگان قانون‌دانی باشد که به لوایح و طرح ها و ماده ها و تبصره ها اشکال وارد می کنند.
نماینده سابق کهگیلویه بزرگ افزود: آقای پزشکیان هم وضعیتی بهتر از مطهری ندارد چون یک پزشک متخصص است که فقط در حوزه کاری خودش اظهار نظر کند البته چند تا خطبه نهج البلاغه و آیات قرآنی را هم از بر کرده است و در طول ۸ سال که همکار این عزیز بودیم یکی از نمایندگان ساکت مجلس بوده اند. و امکان ضعیفی وجود دارد که بتواند پاسخگوی نمایندگان قانون دان باشد و مجلس را به خوبی اداره کند لذا در اول راه مجلس دهم باید به این نمایندگان محترم و مبتدی با این گونه انتخاب ها گفته شود “این تذهبون”
حجت الاسلام بزرگواری در پایان نوشت:البته این گونه انتخاب ها بوی یک نوع معامله گری را هم می دهد که از تخصص های آقای لاریجانی است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    همینکه ….. نا امید شد ….. خالی شد به ارزویش نرسید ماهیتش برای چپ وراست اشکار شد خدا را شکر ایشان شکست خورد

  • ناشناس گفت:

    یک پزشک متخصص که ریاست دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان بوده وزیر علوم بوده ۸سال نماینده مجلس بوده تازه اقای بزرگواری فکر نمی کنید یک کم با کوته نگری حرف میزنید حداقل سابقه مدیریتش از جنابعالی خیلی بیشتر است برادر این تذهبون

پربازديد