تاریخ درج خبر : 1395/03/13
کد خبر : ۵۴۳۷۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

نوید فرمانده خاتم الانبیا از اشتغالزایی در کهگیلویه و بویراحمد

فرمانده قرب کوثر قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: 65 درصد از اعتبارات ما در سال آینده برای استان کهگیلویه و بویراحمد در امر اشتغال‌زایی هزینه می‌شود.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، سردار سید ضیاءالدین حزنی ظهر امروز در مراسم محرومیت‌زدایی از پروژه‌های مساجد گچساران که با حضور نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در محل سالن آزادی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران برگزار شد، اظهار کرد: گچساران دارای مسؤولان و مردمی خوب و تلاشگر بوده که باید از این ظرفیت در راستای افزایش کمی و کیفی مسجدسازی استفاده شود.

وی با بیان اینکه شهدا محصول و پرورش یافته مساجد بودند، گفت: امروز شهدا در اوج هستند و همه مسائل را می‌بینند پس ما باید در امر توجه به مساجد و فرهنگ مسجد تلاش بیشتری داشته باشیم.

فرمانده قرب کوثر قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) تصریح کرد: امروز در امر مسجدسازی در سطح کشور دچار عقب‌ماندگی هستیم و در این خصوص باید تلاش بیشتری صورت گیرد.

حزنی با تأکید بر مشارکت و حضور مردم در امر مسجدسازی همراه با مسؤولان گفت: علاوه بر کمبود مسجد در سطح کشور با کمبود روحانی نیز مواجه هستیم که فرهنگ مسجد و روحانیت باید در سطح کشور ترویج بیشتری پیدا کند.

وی با بیان اینکه گچساران طی امسال و سال آینده با تحولات و توسعه قابل قبولی در امر مساجد روبرو می‌شود، بیان کرد: طی سال آینده در گچساران در حوزه مساجد اتفاقات خوبی روی می‌دهد ومساجد سرو سامان می‌گیرند.

حزنی با اشاره به برخی کمک‌های قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در امر تهیه جهیزیه برای تسهیل در امر ازدواج جوانان گفت: افزایش جمعیت و نسل جوان ما باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد و این امر مهم و حیاتی به شمار می‌رود.

فرمانده قرب کوثر قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با بیان اینکه سال آینده 65 درصد بودجه اختصاصی به استان کهگیلویه و بویراحمد به امر اشتغال اختصاص می‌یابد، افزود: طی سال آینده تنها 25 درصد از بودجه ما برای استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه عمرانی هزینه می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد