تاریخ درج خبر : 1395/03/13
کد خبر : ۵۴۳۷۷۵
+ تغییر اندازه نوشته -

تاجگردون: بین سیاست و دین جدایی نیندازیم

نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی گفت: همکاری مردم در دل مسئولان و زحمت‌کشان سپاه پاسداران قوت و انگیزه بیشتر را جهت ایجاد محرومیت‌زدایی و احداث مساجد ایجاد می‌کند.

به گزارش سایت استان به نقل از ایسنا، غلامرضا تاجگردون در آیین افتتاح پروژه های محرومیت زدایی درگچساران افزود: مسئولان باحرف زدن خود نباید موجب اختلاف بین نسل‌ها شوند بلکه بین نقطه اشتراک را بوجود آورند. هیچگاه دین از محیط زندگی جدا نبوده است. نباید اجازه داد که بین سیاست و دین جدایی افتد.

وی اظهار کرد: مساجد یکی از نیازهای جامعه و مردم و توسعه مساجد یکی از وظایف همه مسئولان نظام است. دولت در کنار مجلس در چند سال اخیر اقدامات خوبی جهت ارتقای مساجد در سطح کشور را انجام داده است.

وی خاطرنشان کرد: احداث مساجد از قدیم در بطن وجود مردم ایران وجود داشته است. باید به زیباسازی و تمیزسازی مساجد نگاه ویژه داشت. در شهرستان گچساران به لطف خداوند و مسئولان فرهنگ مسجدسازی زیاد شده است. علما و کسانی که به کار ترویج دین می‌پردازند رسالت سنگینی را برعهده دارند.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس ادامه داد: ما هرچه داریم همه از امام خمینی(ره) است. باید فکر کرد که چگونه می‌توان مردم را در تمام زمینه‌ها مشارکت داد. در حال حاظر ما به مشارکت همه‌جانبه مردم در بخش‌های مختلف سیاسی و اقتصادی و عمرانی نیاز داریم. بدون اتحاد نظر در بخش‌های فرهنگ و ارزش‌های دینی این امر میسر نخواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد