تاریخ درج خبر : 1395/03/15
کد خبر : ۵۴۳۷۸۶
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگواری: قطعا با دولت فعلی همکاری نمی کنم

با پایان یافتن مجلس نهم و بازماندن بسیاری از نمایندگان به مجلس دهم، شغل جدید بسیاری نمایندگان سابق برای مردم از اهمیت و جذابیت برخوردار است.

به گزارش سایت استان به نقل از «بویر نیوز»، سیدعلی محمد بزرگواری پس از دو دوره نمایندگی در مجالس هشتم و نهم ترجیح داد در این دوره از انتخابات کاندیدا نشود و عملا پیش از انتخابات مشخص بود وی در مجلس دهم حضور نخواهد داشت.

هر چند پیشتر درباره شغل بعدی بزرگواری گمانه زنی هایی شده بود ولی وی در گفتگویی همه گمانه زنی ها را رد کرد و به تشریح وضعیت شغلی خود پس از نمایندگی پرداخت.

سیدعلی محمد بزرگواری در گفتگویی با خبرنگار «بویر نیوز» ضمن رد ادعاهای برخی رسانه ها درباره شغل خود پس از دوران نمایندگی ابراز داشت: در اسفندماه سال ۹۴ پس از سی سال خدمت در آموزش و پرورش بازنشسته شدم و هم اکنون نیز در جایی شاغل نیستم.

وی با بیان اینکه فعلا در حال استراحت هستم بیان داشت: پیشنهادهایی دارم اما فعلا جایی را نپذیرفته ام و بنا دارم تا پایان ماه مبارک رمضان استراحت کنم و پس از آن تصمیم خواهم گرفت.

نماینده سابق کهگیلویه خود را سرباز نظام دانست و عنوان کرد: اگر قرار باشد جایی خدمت کنم در ارگان های وابسته به نهاد رهبری خواهد بود و قصد همکاری با دولت فعلی را ندارم.

بزرگواری درباره پیشنهادهای شغلی خود بیان داشت: با توجه به وضعیت بازنشستگی امکان همکاری با مجموعه های دولتی وجود ندارد و البته دولت فعلی نیز همکاری نخواهم کرد و حتی از سوی وزارت ارشاد پیشنهاد مشاور داشتم که نپذیرفتم.

وی با تاکید بر اینکه قطعا از تجربه نمایندگان استفاده خواهد شد، افزود: چند پیشنهاد از نهادهای زیر نظر نهاد رهبری و چند پیشنهاد برای امام جمعه چند شهر داشته ام که تا پایان ماه مبارک رمضان به آنها پاسخ نخواهم داد اما موضوعی که قطع به یقین می توانم عنوان کنم با تشکیلات دولت فعلی همکاری نخواهم کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • saeed گفت:

  ???

 • ناشناس گفت:

  سید بزرگوار مارابه خیرشما امیدی نیست،شرمرسان

 • بهشتی روی گفت:

  سید جان! دولت را از تخصص خود در سیستم های مدیریتی کلان محروم نفرمایید. لطفاً
  به قول رضا مارمولک: واااللللا!

 • اریا گفت:

  جناب بزرگواری دولت تدبیر نیازبه افرادی مثل شما را ندارد

 • احمد گفت:

  آخ بدبخت شدیم رفت،بزرگواری با درایتی که داشت می توانست کشور را از تمامی مشکلات نجات دهد،اول ببین جایی به شما نیاز دارند بعد ناز و ادا در بیاور،مطمئن باش بدون شما کارها بهتر پیش خواهند رفت،پس بنشین و بیشتر استراحت کن.

 • رحیمی گفت:

  میشه بفرمائید شما چه کاری ازتون بر میاد که نمیخواین همکاری کنید.
  سید حرمت……………… نگه دار خیلی داری تند میری.

 • ناشناس گفت:

  همکاری نکن بهتر

  • بچه بلاد شاپور گفت:

   وای دولت بیچاره شد رفت پی کارش، بزرگواری حاضر به همکاری نیست

پربازديد