تاریخ درج خبر : 1395/03/15
کد خبر : ۵۴۳۷۸۹
+ تغییر اندازه نوشته -

هاشمی: توسعه باهمدلی دست یافتنی است

نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با ابیان این که کمیسیون انرژی را برای فعالیت خود در مجلس دهم به عنوان اولویت نخست انتخاب خواهم کرد،گفت:رسیدن به توسعه با همدلی دست یافتنی است .

عدل هاشمی پور افزود: با توجه به سابقه فعالیت 17ساله در این زمینه و ظرفیت حوزه انتخابیه در منابع نفت و گاز حضور در کمیسون انرژی دور از انتظار نخواهد بود.
وی اولویت دوم را نیز کمیسیون عمران دانست و اظهارکرد: حضور در این کمیسیون با توجه به سابقه کارهای عمرانی راهکاری مناسب برای توسعه حوزه انتخابیه خواهد بود.
هاشمی پور نمایندگان را خادمان مردم دانست و تصریح کرد: نمایندگان مجلس با قانونگذاری های درست و نظارت بر فعالیت های دولت می توانند نقش سازنده ای در توسعه و جوابگویی به مشکلات جوانان داشته باشند.
وی اجرای کارهای عمومی را از دیگر اولویت ها ذکر کرد و افزود: گروه های سیاسی باید با همکاری و همدلی نسبت به توسعه و برون رفت از محرومیت استان همکاری لازم را داشته باشند.
هاشمی پور توسعه و پیشرفت را وابسته به همکاری همه مسئولان و گروهای سیاسی دانست و گفت: با همدلی و همزبانی مردم و مسئولان، توسعه دست یافتنی است.
عدل نماینده شهرستان های کهگیلویه ، بهمئی،چرام ولنده چهارشهرستان از هشت شهرستان کهگیلویه وبویراحمد است.
کهگیلویه وبویراحمد دارای سه نماینده در مجلس شورای اسلامی است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد