تاریخ درج خبر : 1391/08/29
کد خبر : ۵۴۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

سید غفار فروزنده سرپرست بخشداری لنده شد

سایت استان: طی حکمی از سوی استاندار کهگیلویه بویراحمد و با حضور فرماندار کهگیلویه، امام جمعه و مسئولان محلی سید غفار فروزنده به عنوان سرپرست بخشداری لنده معرفی شد.

 سید ناصر رضایی عصر امروز در جلسه تودیع و معارفه بخشدار سابق و جدید لنده با تسلیت ایام محرم اظهار داشت: مدیریت نیازمند حرکت جمعی و حمایت و پشتیبانی سایر مسئولان و دستگاه‌ها بوده که با همکاری و همیاری دیگران موجبات تحرک و پویایی آن ایجاد می‌شود.

فرماندار کهگیلویه با اشاره به خصوصیات کارگزاران نظام اسلامی افزود: مدیران نظام اسلامی باید با اخلاق‌مداری و خدمتگزاری و الگوبرداری از زندگی حضرت امیرالمومنین (ع)، منش آن حضرت را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی فلسفه مسئولیت در نظام اسلامی را خدمت به مردم عنوان و خاطرنشان کرد: در عرصه خدمت، مسئولی موفق‌تر است که اهتمام و تلاش بیشتری در این راه داشته و به وظیفه خود بهتر عمل کند.

رضایی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات بخشدار سابق لنده گفت: حمیدرضا جمالی در طی چند سال تصدی مسئولیت بخشداری و قبل از آن در کسوت فرهنگی (معلم) خدمات ارزنده‌ای را ارائه داده که نام او را برای همیشه در اذهان مردم ماندگار کرده است.

وی در ادامه با اشاره به تلاش بخشدار سابق لنده برای ساماندهی مشاغل خانگی گفت: اقتصاد مقاومتی که از جمله تأکیدات مقام معظم رهبری می‌باشد با شکل‌گیری و ساماندهی مشاغل خانگی می‌تواند اقتصاد کشور را شکوفا کند.

فرماندار کهگیلویه در ادامه ضمن تبریک به فروزنده یادآور شد: زیرساخت‌های لازم جهت حضور مسئولی جوان و با نشاط، با ایده نو و تازه مهیا بوده فقط انتظار مردم همراهی و همدلی با آنان است.

بخشدار جدید لنده هم در این مراسم با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و با ذکر روایتی مدیریت را امری خطیر، مهم و تعیین‌کننده خواند و گفت: بخشداری یک مدیریت راهبردی است و نقش برانگیزاننده در ظرفیت‌های بخش دارد.

سید غفار فروزنده تاکید کرد: اگر بخش ما نتواند با مدیریت تحول‌گرا، خود را با تحولات روز هماهنگ کند دیر یا زود به سرنوشت شهرهای فراموش شده مبتلا می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به آغاز هفته بسیج گفت: در فرهنگ جهادی و تفکر بسیجی ایستادگی معنا نداشته و باید با استعانت از آیات الهی سعی در پیشرفت و ترقی جامعه داشت.

فروزنده تاکید کرد: عمر مدیریت‌ها و تاثیرگذاری انسان بسیار کوتاه است ولی باید از این فرصت‌ها به درستی استفاده کرد و در جهت خدمت‌رسانی به مردم همراه با رعایت قانون گام برداشت.

وی با تاکید بر پاسداری از اندیشه‌های امام خمینی (ره) و عمل به فرامین و رهنمودهای مقام معظم رهبری گفت: تلاش در اجرای سیاست‌های اصلی نظام و خدمتگزاری به مردم مهم‌ترین هدف ما خواهد بود.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سردار گفت:

    درود بر این جوان با اخلاص و توانمند از استاندار محترم جناب آقای خادمی تقاضامندم ایشان را در پست بهتری جهت خدمات رسانی هرچه بهتر با توجه به تجربیات ایشان بگذارند

پربازديد