تاریخ درج خبر : 1395/03/15
کد خبر : ۵۴۳۸۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

برنامه های هفته محیط زیست در استان

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویر احمد برنامه های هفته محیط زیست در این استان را اعلام و گفت:همسو با اهداف سازمان در جهت تنویر افکار عمومی برنامه های متنوعی در دستور کار این اداره است.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویر احمد سید اسدالله هاشمی در شانزدهمین روز از خرداد ماه 95 گفت: همسو و همزمان با سازمان حفاظت محیط زیست کشور بمنظور فرهنگ سازی و تنویر افکار عمومی در خصوص فعالیتهای هفته محیط زیست که از 16 لغایت 22 خرداد با شعار بسوی طبیعت برای زندگی مشخص شده این اداره کل برنامه های متنوعی در دستور کار خود قرار داده است.

هاشمی افزود: نشست خبری مدیرکل , معاونین و کارشناسان این اداره کل با اصحاب رسانه و حضور در برنامه های زنده صدا و سیمای مرکز استان در طول این هفته از مهمترین برنامه های این اداره است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در ادامه به دیدار با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و روئسای دانشگاهها و شهرداری ها بمنظور طرح مشکلات و مسائل محیط زیست و جلب مشارکت آنها در حفاظت از محیط زیست اشاره کرد وگفت: بازدید قضات از منطقه , انجام گشت ویژه , اجرای طرح بازدید کارشناسان محیط زیست از واحدهای تولیدی , صنعتی و خدماتی , اهداء خون و همچنین پاک سازی نمادین طبیعت استان با همکاری تشکل ها و شبکه های سمن های زیست محیطی از دیگر برنامه های این هفته است.

هاشمی در پایان افزود: برنامه پیاده روی عمومی و خانوادگی , مسابقه دوچرخه سواری بمنظور توسعه و ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه و تاثیر آن در کاهش آلودگی هوا , حضور بر مزار شهداء و قدر دانی از خانواده شهدای محیط زیت و اشخاصی که اقدامات برجسته زیست محیطی انجام داده اند از برنامه های پایانی این هفته است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد