تاریخ درج خبر : 1395/03/16
کد خبر : ۵۴۳۸۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -

دختری که در بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج تبدیل به پسری بیمار شد

طی یک اتفاق نادر خانواده ای که چشم انتظار نوزاد دختر بودند ،۱۱ روز پس از زایمان فرزند پسر بیمار تحویل گرفتند.
به گزارش سایت استان به نقل از فصلی نو، مادر این نوزاد گفت : در ماه ششم حاملگی به سونوگرافی دکتر ح…. مراجعه کردم که در آنجا بمن گفتند که هم خودت و هم فرزندت سالم هستین و هیچ مشکلی ندارید و وقتی از آنها در ارتباط با جنسیت جنین پرسیدم گفتند فرزندت دختر است و در ماه هشتم حاملگی نیز به سونوگرافی دکتر م …. مراجعه کردم باز هم گفتند که جنین مشکلی ندارد و جنسیت آن دختر است.
رقیه یساری در ادامه به وضعیت زایمان خود اشاره کرد و توضیح داد: ۴ ساعت قبل از زایمان در بیمارستان امام سجاد یاسوج بستری شدم و با عمل سزارین نوزاد به دنیا آمد .
یساری گفت :بعد از زایمان نوزاد را بستری کردند و طی این هفت روز من به صورت مداوم به بچه سر کشی می کردم اما اجازه نزدیکی به نوزاد را بمن نمی دادند و حتی اجازه نمی دادند من پوشک بچه را عوض کنم.
وی ادامه داد: یازده روز پس از تولد نوزاد ،بچه از بخش زایشگاه خارج شد و وقتی که برای اولین بار قصد داشتم پوشک بچه را عوض کنم متوجه شدم که نوزاد پسر است و به بیماری تشنج مبتلا می باشد.
مادر این نوزاد عنوان کرد: پس از اینکه ما به روستای میمند که محل سکونت خودمان است مراجعه کردیم پس از چند روز شخصی به گوشی شوهرم تماس گرفت و عنوان کرد که شما بچه من را برده اید و من قصد دارم که از شما شکایت کنم.
رقیه یساری با اعلام اینکه پس از این واقعه ما نیز به بیمارستان مراجعه کردیم گفت: پس از مراجعه به بیمارستان متوجه شدیم شخصی که تماس گرفته است مزاحم تلفنی بوده است .
وی در پایان گفت : با همه این وقایع ما قصد داریم از طریق پزشکی قانونی و آزمایشDNA پی گیری کنیم که چرا بچه ما که اعلام شده بود دختر سالم است و الان پسر بیمار تحویل داده شده است و اینکه چرا تا چند روز اجازه نزدیک شدن به نوزاد را به ما نمی دادند.
پس از گفت و گو با مادر نوزاد سراغ مدیر داخلی بیمارستان امام سجاد رفتیم که ایشان اظهار بی اطلاعی کردند و تلاش ما جهت تماس با رئیس بیمارستان امام سجاد به جایی نرسید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • گچساران سیتی گفت:

    خب اینکه کاری نداره با تست دی ان ای همه چیز مشخص میشه نیاز به پیگیری نیست البته ما کلاً تو این استان بی قانونی داریم اینم یکی دیگش

  • کارشناس رادیولوژی گفت:

    اینکه پیگیری نداشته اون سونوگرافی خصوصی در تعییین جنسیت اشتباه کرده بوده. همین
    خیلی وقتا با یکبار سونوگرافی تعیین جنسیت اشتباه می شه و باید لااقل دوبار تکرار کرد. البته بستگی به زمان سونوگرافی هم داره. یعنی زمان سن جنین موقع تعیین جنسیت

پربازديد