تاریخ درج خبر : 1395/03/16
کد خبر : ۵۴۳۸۹۵
+ تغییر اندازه نوشته -

پاکسازی کوه گل سی سخت و رفتار زشت پیمانکاران میراث فرهنگی+ تصاویر

چهلمین برنامه گروه رفتگران طبیعت استان کهگیلویه و بویراحمد روز پنج شنبه گذشته در کوه گل سی سخت برگزار شد که حواشی جالب هم داشت.
به گزارش سایت استان، گروه رفتگران طبیعت که چندین سال است در راستای فرهنگ زباله نریختن تلاش های قابل تقدیر انجام داده است و در تمام ایران گروه مردمی شناخته شده ای به حساب می آید در آخرین برنامه خود پاکسازی طبیعت زیبای کوه گل را انجام دادند که متاسفانه هیچ کدام از سازمان های متولی در شهر سی سخت نه تنها همکاری نکرده بلکه رفتاری نامتعارف هم با این گروه داشتند.
یکی از اعضای گروه رفتگران طبیعت در مصاحبه با خبرنگار سایت استان گفت: برنامه را بدون حمایت سازمان های دولتی برگزار کردیم و با حمایت مالی دکتر راد منش یکی از دلسوزان محیط زیست استان توانستیم اتوبوسی برای ایاب و ذهاب درنظر بگیریم، وقتی به ورودی منطقه گردشگری کوه گل رسیدیم از اتوبوس و خودروی دیگری که با گروه بودند هزینه گرفتند و با برخوردی نامحترمانه گفتند: «به ما ربطی ندارد که میخواهید چه کاری انجام دهید ما پول مان را می گیریم».
وی در ادامه افزود:صحبت های مسئولین گروه با عوارض گیرندگان به جایی نرسید و تا زمان پرداخت عوارض مانع از حضور گروه رفتگران شدند،بحث گرفتن عوارض نیست بلکه رفتار نامناسب عوامل میراث فرهنگی باعث تعجب ما شد .
با توجه به اینکه این گروه مردمی هدفی جز کمک به این منطقه گردشگری نداشتند رفتار نامناسب عوامل یا پیمانکاران سازمان میراث فرهنگی جای بسی تاسف دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  دست مریزاد آقای مهدوی رییس گردشگری دنا

 • ناشناس گفت:

  کیفیت عکسا خوب نیست ک!!!

 • رضایی گفت:

  چقد زشت

 • وئد گفت:

  پرداخت عوارض برای همه لازم است و به بهانه های مختلف نمیتوان از آن دررفت. برای گروه 20 یا 30 نفره 6500 تومان چیزی نیست که اینطور دادو هوار راه انداختی. خسیس مباش.

 • ميرزايي گفت:

  طبق فیش عوارضی که عکسش رو کار کردن عوارض سواری 3000 و اتوبوس 6500 تومان هست ولی بنری که جلوی عوارضی زده بودن مبلغ ها 3500 و 7500 نوشته شده بود. از اتوبوس و ماشین همراه ما هم همین 3500 و 7500 رو گرفتن . مسئولیت رسیدگی به این موارد با کیه ؟ گردشگران کمی هم وارد این مناطق نمیشن

 • بانو گفت:

  متاسفانه این رفتار های زشت رو از پیمانکار آبشار یاسوج هم دیدیم
  عوض اینکه با گروه همکاری کنند برعکس رفتارهای زننده و ناشایستی هم با اعضا دارند
  پاکسازی و تمیزی محیط جزو وظایف پیمانکار هست ولی با اینکه ما میخواستیم کمک کنیم نه تنها همکاری نکردنند بلکه بر عکس
  ود مورد هزینه ها هم از اتوبوس ما 7500 تومان عوارض گرفتند در صورتی که توی فیش مبلغ دیگه ای زدن و همینطور خودروهای شخصی
  این مورد فکر نکنم چیزی باشه بشه راحت ازش گذشت

پربازديد