تاریخ درج خبر : 1395/03/16
کد خبر : ۵۴۳۹۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

اتفاق عجیب در میزبانی مسابقات کشتی استان/ سرگردانی ورزشکاران استان در شهر یاسوج+ تصاویر

مسابقات کشتی قهرمانی استان در رده خردسالان و نونهالان امروز در یاسوج برگزار می شود.
به گزارش سایت استان، این رقابت ها که در رده سنی زیر 15 سال و با میزبانی شهر یاسوج برگزار می شود با انتقاد شدید تیم های میهمان از وضعیت میزبانی مرکز استان روبرو شد.
سرپرست تیم دهدشت با ابراز نارضایتی از وضعیت میزبانی یاسوج گفت:تیم ما با 25 نفر در مسابقات شرکت کرده است اما ظرفیت خوابگاهی که به ما داده اند 15 نفره است.
کامران گرگانی در ادامه گفت: تیم بهمئی هم با دیدن چنین وضعیتی از مجموعه ورزشی بیزون رفتند و معلوم نیست امشب را کجا به صبح رسانند.
وی در ادامه از پاسخگو نبودن مسئولان هیئت کشتی بویراحمد خبر داد و گفت: آقای محمد زاده سرپرست مسابقات به جای پاسخگو بودن با حالتی دور از اخلاق میگوید « وضعیت ما همین است؛نمی خواهید به سلامت!» و دبیر هیئت کشتی هم فقط وزن کشی کرد و دیگر ما او را ندیدیم و در حال حاضر هیچ مسئولی پاسخگوی ما نیست.
رضا جهانگردی کشتی گیر تیم دهدشت هم وضعیت کنونی خوابگاه را نگران کننده عنوان کرد و گفت:وقتی وارد خوابگاه شدیم اولین چیزی که به مشامان خورد بوی بد خوابگاه بود، تخت خواب ها خراب هستند و باید روی زمین بخوابیم و وضعیت سرویس بهداشتی هم افتضاح است.

برازنده سرپرست تیم باشت هم ابراز ناامیدی کرد و گفت: خودتان وضعیت را می بینید.12 ورزشکار داریم اما 6 تخت و 4 پتو به ما داده اند و سرپرست مسابقات هم میگوید وضعیت همین است، ایاب و ذهاب با خودمان بود و فقط تهیه خوابگاه با میزبان بوده که متاسفانه از پس این کار هم برنیامدند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد