تاریخ درج خبر : 1395/03/17
کد خبر : ۵۴۳۹۴۲
+ تغییر اندازه نوشته -

شناسایی 8300 انشعاب غیرمجاز آب و فاضلاب در شهرهای یاسوج و مادوان

سیدعلی لدنی‌نژاد صبح امروز در جمع مدیران شرکت آبفای استان با اشاره به ضرورت تلاش مضاعف برای خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن فصل گرما و افزایش میزان مصرف آب باید سعی کنیم در روند تامین آب شرب شهروندان کمترین خلل ایجاد شود.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد یکی از رویکردهای اصلی این شرکت را تلاش جدی برای جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز در سطح شهرهای استان دانست و گفت: در این زمینه گام‌های خوبی برداشته شده و با تلاش مجموعه کارکنان آب و فاضلاب در سطح استان پیشرفت‌های خوبی در این زمینه حاصل شده است.
لدنی‌نژاد یکی از مشکلات اساسی پیش روی شرکت آبفای استان را تعدد انشعابات غیرمجاز در سطح شهرهای استان به ویژه در سطح شهر یاسوج و مادوان دانست و گفت: تنها در سال گذشته بیش از 8300 انشعاب غیرمجاز آب و فاضلاب در سطح این دو شهر شناسایی و برای متخلفان پرونده قضایی تشکیل شد.
وی اضافه کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون نیز حدود 400 انشعاب غیرمجاز آب و فاضلاب در سطح شهرهای یاسوج و روستای اقماری آن شناسایی و به مراجع معرفی شده است.

لدنی‌نژاد از تشکیل و ساماندهی هرچه بیشتر تیم‌های گشت ویژه تخلفات آب در سطح شهرها برای جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز خبر داد و تاکید کرد: برای موفقیت هرچه بیشتر در این مسیر نیازمند همکاری هرچه بیشتر دستگاه فرهنگی و رسانه‌ها هستیم چرا که موضوع سرقت آب و انشعابات غیرمجاز به معضلی فراگیر در سطح برخی شهرهای استان تبدیل شده است.

وی تاکید کرد: آب و فاضلاب شهری با قاطعیت در این مسیر ورود پیدا کرده و با کمک دستگاه قضایی تاکنون پیشرفت‌های خوبی نیز در این زمینه حاصل شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد همچنین با اشاره به نقش مهم روحانیون و امامان جماعت در تبیین مسائل شرعی مربوط به انشعابات غیرمجاز عنوان کرد: متاسفانه استفاده برخی افراد از انشعابات غیرمجاز ناشی از عدم آگاهی از مسائل شرعی در این زمینه است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد