تاریخ درج خبر : 1395/03/19
کد خبر : ۵۴۴۰۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

نامه شکایت‌آمیز تنها سرمایه‌گذار خارجی کهگیلویه و بویراحمد به وزیر اقتصاد

در نشست کمیته قضایی حمایت از سرمایه‌گذاری به نامه شکایت‌آمیز تنها سرمایه‌گذار خارجی کهگیلویه و بویراحمد به وزیر اقتصاد اشاره شد.
به گزارش سایت استان به نقل از فارس، بعد از ظهر دیروز نشست کمیته قضایی حمایت از سرمایه‌گذاری استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست حجت‌الاسلام غلامرضا مزارعی رئیس‌کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

در این نشست به موارد مهمی از جمله لزوم حمایت از سرمایه‌گذاری، کمک به واحدهای تولیدی مشکل‌دار و همچنین نامه شکایت‌آمیز تنها سرمایه‌گذار خارجی حاضر در استان کهگیلویه و بویراحمد به وزیر اقتصاد اشاره شد.

ابراهیم کشاورز مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان گفت: تنها یک سرمایه‌گذار خارجی در استان در سیمان مارگون سرمایه‌گذاری کرده است.

وی گفت: این سرمایه‌گذار به وزیر اقتصاد نامه نوشته که مشکلاتی برای وی در استان به خصوص در زمینه معارضات ایجاد شده است.

این مسؤول افزود: رئیس سازمان سرمایه‌گذاری هم به استاندار نامه نوشته که این سرمایه‌گذار خارجی به عنوان تنها سرمایه‌گذار در استان باید الگویی برای جذب سرمایه‌گذار خارجی باشد و بر حمایت از این سرمایه‌گذار تأکید کرده است.

مهرداد کرمی دادستان استان نیز از پی‌گیری مشکلات این سرمایه‌گذار با حضور مردم و همچنین پی‌گیری آن در شورای تأمین خبر داد و گفت: سرمایه‌گذار و مردم در نشستی که با هم داشتیم حرف خود را زدند و ما نیز پی‌گیری‌های خود را در این زمینه داریم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد