تاریخ درج خبر : 1395/03/20
کد خبر : ۵۴۴۰۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -

واکنش امام جمعه گچساران نسبت به سخنان تاجگردون:من هر جایی نصیحت می کنم

امام‌جمعه گچساران گفت: وظیفه من نصیحت کردن است و به هرجایی نصیحت می‌کنم.

به گزارش سایت استان به نقل از کبنا، در حاشیه آیین تودیع و معارفه رئیس جدید و سابق دادگستری، امام جمعه این شهرستان در واکنش به سوال خبرنگار این پایگاه خبری مبنی بر اینکه نظر شما در رابطه با واکنش تاجگردون و نامه اخیر وی به استاندار چیست؟ گفت: در ماه رمضان قصد مصاحبه کردن را ندارم و وظیفه من نصیحت کردن است و به هرجایی نصیحت می‌کنم و طبیعتاً باید نصیحت‌کنم.

حجت الاسلام حجازی در ادامه با ذکر اینکه در رابطه با چیزهای جزیی مصاحبه نمی کنم، اظهار داشت: باید در آن خصوص برخورد عملی شود نه برخورد تبلیغاتی و رسانه‌ای، و در کل می بایست عملاً برخورد شود.

امام جمعه گچساران هفته گذشته انتقادات شدیدی علیه برخی از ادارات این شهرستان در رابطه با هزینه کردن پول بیت‌المال علیه نظام توسط آنان کرده بود و پس از آن نماینده مردم گچساران و باشت به این موضوع واکنش نشان داده و طی نامه ای به استاندار از وی خواست تا این موضوع را پیگیری و در این خصوص اظهارنظر صریحی نماید و مراتب را اطلاع رسانی کند و درصورتی که تخلفی صورت نگرفته است امام جمعه گچساران آن را از همان تریبون اصلاح نماید.

همچنین فتاح محمدی معاون سیاسی و امنیتی استاندار در این خصوص و در گفت و گو با یکی از رسانه ها اظهار داشته بود: ضمن تشکر، بهتر بود در چنین مواردی امام جمعه محترم مسائل را به مراجع مرتبط (استانداری یا فرمانداری) اعلام می کرد تا ضمن بررسی اقدام لازم به عمل می آمد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد