تاریخ درج خبر : 1391/08/29
کد خبر : ۵۴۴۱
+ تغییر اندازه نوشته -

توزیع سهمیه نذور ماه محرم در استان آغاز شد

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم، توزیع سهمیه نذورات ماه محرم و صفر از امروز به همت معاونت بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان آغاز شد.

داریوش دیو‌دیده اظهار کرد: به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم‌الحرام توزیع سهمیه نذورات ماه محرم و صفر کهگیلویه و بویراحمد از امروز به همت معاونت بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان آغاز شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: سهمیه نذور برنج و گوشت قرمز و شکر در مجموع 650 تن است که طبق برنامه‌ریزی انجام شده از طریق عاملین مشخص در سطح این استان توزیع خواهد شد.

وی سهمیه شکر امسال کهگیلویه و بویراحمد برای نذورات محرم و صفر را نیز 188 تن، برنج 303 تن و گوشت قرمز 160 تن اعلام کرد و ادامه داد: این کالاها بر اساس گستردگی هیئت‌های مذهبی و ضریب جمعیتی شهرستان‌ها عرضه می‌شود.

دیودیده تصریح کرد: سهمیه نذورات ایام سوگواری اباعبدالله حسین (ع) امسال با قیمتی 10 تا 15 درصد کمتر از عرف بازار به هیئت‌های مذهبی و نیز عموم مردم که در این ایام نذر دارند تخصیص می‌یابد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسئولان هیئت‌های مذهبی و تکایا برای دریافت نذورات می‌توانند به مراکز توزیع مراجعه کنند.

وی فروشگاه‌های توزیع این اقلام در یاسوج را فروشگاه رفاه، اتکا، فروشگاه درویشی شاهد 13، فروشگاه پایدار (کشاورزی) و آقای صالحی نبش مخابرات فجر دانست و در شهرستان‌های نیز فروشگاه‌های برای عرضه مشخص شده است.

دیودیده یکی از ویژگی‌های کالاهای تأمین شده جهت ایام محرم را کیفیت مناسب این اقلام دانست.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد