تاریخ درج خبر : 1395/03/21
کد خبر : ۵۴۴۱۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

گاف عجیب مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد!

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد باز هم حاشیه ساز شد.

به گزارش سایت استان به نقل از «بویر نیوز»، سند یک ساله تحول، تعالی و آینده نگری ورزش همگانی که در کشور از سوی مسئولان فدراسیون ورزش های همگانی تدوین و به استان ها ابلاغ شده است، قرار بود عصر روز سه شنبه ۱۹ خرداد در نشست شورای ورزش همگانی کهگیلویه و بویراحمد مورد بحث قرار گیرد.

اما در کمال تعجب وقتی که مدیران حاضر در جلسه از ایزدپور این سند را خواستند تا بررسی کنند و پیرامون آن صحبت کنند، مدیرکل ورزش و جوانان اعتراف کرد که آن را با خود همراه نیاورده است!

در همین حین وی برای توجیه خود در اظهاراتی عجیب بیان داشت که “اجازه بدهید تا در یک دقیقه برایتان توضیح دهم!”

این اظهارات ایزدپور بی جواب نماند و با اعتراض و کنایه های برخی مدیران همراه بود که وقتشان در این جلسه تلف شده است و دکتر حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی به وی تذکر داد.

عجیب تر اینکه یک روز بعد این جلسه، مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از تصویب سند تحول و تعالی و آینده نگری ورزش همگانی در استان خبر داده است که خبر آن را سایت روابط عمومی منتشر کرده است!

ورزش-گاف
در واقع ایزدپور که یا فراموش کرده بود و یا به خود زحمت نداده بود، سند را با خود به استانداری ببرد از تصویب آن هم خبر داده است در حالیکه اکثر مدیران حاضر در جلسه از چنین مصوبه ای بی خبر هستند!

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد