تاریخ درج خبر : 1395/03/23
کد خبر : ۵۴۴۲۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -

دزدی عجیب در لنده

معاون شهردار لنده در جلسه شورای سلامت شهرستان لنده گفت: به دلیل نبود اعتبار در تعمیر خودروی حمل زباله خود مانده ایم تا چه برسد به خرید خودروی حمل لاشه و این درحالی است که بیشترین بار شهر بر دوش رفتگران شهرداری است.
به گزارش سایت استان به نقل از پایگاه خبری لنده، خدارحم رحمانی معاون شهردار لنده در جلسه شورای سلامت شهرستان لنده ضمن تاکید بر کمبود اعتبارات شهرداری در حوزه های مختلف اظهارکرد: یکی از مهمترین دلیل عدم اجرای مصوبات شهرداری کمبود اعتبارات است.
وی در خصوص جمع آوری دام های زنده از سطح شهرلنده گفت: متاسفانه به دلیل عدم همکاری برخی نهادها و قدرت واسطه گری برخی ازافراد در سطح شهر متاسفانه اجازه ادامه برخورد به شهرداری با دارندگان احشام داده نشده است و همین امر نیز باعث ازدیاد آنان شده است.
معاون شهردار لنده تصریح کرد: قیمت کشتار دام سبک و سنگین نسبت به سایر شهرستان های همجوار واقعاً مقرون به صرفه نیست و هنوز نیز قیمت جدیدی به ما ابلاغ نشده است.
وی ضمن عذرخواهی از عدم اجرای مصوبات جلسات شورای بهداشت گفت: کمبوداعتبارات در شهرداری مهمترین دلیل عدم اجرای مصوبات شورای بهداشت است.
رحمانی اظهارکرد: به دلیل نبود اعتبار در تعمیر خودروی حمل زباله خود مانده ایم تا چه برسد به خرید خودروی حمل لاشه و این درحالی است که بیشترین بار شهر بر دوش رفتگران شهرداری است.
معاون شهردار لنده گفت: در خصوص ساماندهی محل دفن زباله های شهر قبلاً از محیط زیست مجوز گرفته شدکه درسالهای گذشته بیش از35میلیون تومان فنس خریداری و نصب شد که همه به سرقت رفته است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد