تاریخ درج خبر : 1395/03/24
کد خبر : ۵۴۴۳۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

تاجگردون افشا می کند؟/دفعه بعد اسامی را اعلام می کنم

غلامرضا تاجگردن، در شماره اخیر نشریه توازن، یادداشت جالب توجهی را منتشر کرد که باید منتظر عواقب این یادداشت و ادامه این کار در هفته های بعد بود.
به گزارش سایت استان، متن یادداشت را در زیر با هم می خوانیم:
چند روز پیش نامه ای خطاب به روســای ادارات نوشــته و خواهش کردم ضمن اینکه تلاش کنند تا فرصتهای شغلی برای جوانان ایجاد شود، در جذب نیرو نیز رعایت عدالت شود و مسیر قانون را طی کنند.
در آن یادداشت خواستم تا مردم تخلفــات را گزارش دهند. قصد دارم بعــد از آن نامه، برای جلوگیری از تبعیض و سوء استفاده از نماینده، هر سازمانی که تخلف کرد به مردم و مسئولین شان گزارش دهم.
گزارش اولم را به صورت تذکر و بدون اسم خواهم نوشت.
روزی مسئولی پیامکی برایم ارسال کرد. مجموع پیامک من و آن مسئول،درمجموع و مضمونا چنین بود:
مسئول مربوطه :سلام آقای تاج گردون؛ آقای ….که فرمودی، از این هفته بیرون کردیم حالا چه کسی را به جای ایشان بزاریم؟
تاج گردون :چرا اخراج کردید؟ من تذکر دادم چرا فامیل بازی در آوردید و پسرخاله فلانی که حقش نبود را گذاشتید ســرکار. مگه شما مسئول این شدید که فامیلتون رو بزارید سرکار
مسئول مربوطه: به هرحال حرف شما درست بود و عذر ایشان را خواستیم بجای ایشان چند نفر به ما معرفی شده شما یکی شونو بفرمایید تا بزاریم سرکار. آقای …..توسط…..معرفی شده، آقای….توسط…..معرفی شده،آقای… توسط … معرفی شده و ..
تاج گردون :اینا که همشون فامیل این و اونه. لطفا اگه پیمانکار قبول داره چون از اختیارات ایشــان است با فلانی که از قشقایی هاست تماس بگیرید بگو یک ترک نیازمند و مستضعفی که خانوادش همش بیکار باشه معرفی کنه و از طریق اداره کار معرفی بشه تا این احساس تبعیض کمتر بشه.
چند روز بعد؛ همان آقایانی که دوستان یا فامیلشون را معرفی کرده بودند با من تماس داشتند که رئیس آن اداره به ما زنگ زده و گفته ما یک نیرو میخواستیم جذب کنیم، اســم پسر شما یا فامیل شما را دادیم به آقای تاج گردون و ایشان قبول نکرد این حکایت من و مدیــران و رعایت قانون و جلوگیری از تبعیض اســت.
این یادداشت را بدون اسم نوشتم و قطعا یادداشت بعدی من مستقیما و با اسم و عنوان است. اگر این کار را نکنم اتفاقی خواهد افتاد مثل جذبهای غیرقانونی نفت در حراست و… که بدون مجوز نیرو آوردند و تذکرات من را سیاسی دانستند تا امشب و در این ماههای مبارک رمضان چند صد نفر خانواده فقیر حجمی کار نفت ســه ماه حقوق نگیرند، چون یک روزی یک نفر به خاطر اینکه چند فامیل خودش را بیاره سرکار یک فاجعه درست میکنه که یک سال بعد صداش در میاد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  بنازم میر شکال

 • ایمان گفت:

  نظر خود را وارد نمایید…چندسال پیش هم همین حرف را زدی ولی عمل نکردی چون …… این کار را نداری و همش……………….

 • رامین بهادر تامرادی گفت:

  درود بر عدالتمرد بزرگ ?

 • ناشناس گفت:

  جناب تاج بگم بگم عاقبت خوشی ندارد!! به فکر اصلاح خود باشید.

 • ناشناس گفت:

  به خدا قسم اگر بخواهد به این شیطنت ها ادامه دهد خودش را رسوا خواهیم کرد.

پربازديد