تاریخ درج خبر : 1395/03/25
کد خبر : ۵۴۴۳۸۰
+ تغییر اندازه نوشته -

سید باقر موسوی: به خانواده وطایفه ام فحش ندهید

نماینده دوره های پنجم و ششم ،شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با همه خوبی ها و بدی ها تمام شد اکنون زمان اتحاد است.
به گزارش سایت استان به نقل از فصلی نو ،سید باقر موسوی به حاشیه های بعد از انتخابات در بویراحد و دنا اشاره کرد و بیان کرد: علیرغم همه بی مهری ها و تخریب ها من حتی یک کلمه هم حرفی نزدم و جوابی به دوستان ندادم.
وی ادامه داد : طبیعی است که در یک مجموعه زنده این اختلافات پیش می آید ولی هیچ دلیلی وجود ندارد که اختلافات دامنه دار شود.
نماینده دوره های پنجم و ششم ،شهرستان های بویراحمد و دنا با گلایه از انتقادهایی که بعد از انتخابات از وی شد اعلام کرد: نقد در جامعه بسیار مفید است ،اما حرف من این است که هر چه دوست دارند به خودم بگویند ،اما اصلا صحیح نیست که به خانواده ،فامیل و طایفه ام توهین کنند.
سید باقر موسوی به مصاحبه ای که به نقل از وی در همایش سی سخت منتشر شد اشاره کرد و تاکید کرد: در سی سخت دوستان شاهد بودند که در جواب خبرنگاران که از نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه بویراحمد و دنا پرسیده بودند ،من هیچگونه اشاره ای به شخص خاصی نکردم و تحت هیچ شرایطی اسمی از کسی نیاوردم.
موسوی افزود:صادقانه گفتم هر چند که انتخابات محدود بود ،اما ما به تصمیم مردم احترام می گذاریم که متاسفانه برخی دوستان از این گفته من سو استفاده کردند و مطلب را طوری منتشر کردند که به نفع خودشان باشد ،اما در مصاحبه من با دوستان هدف معرفی و یا تخریب هیچ عزیزی نبود.
سید باقر موسوی، ضمن گلایه از مطالب منتشر شده از قول وی اظهار کرد:انتظار این است که هر مطلبی از کسی در مصاحبه ها گفته می شود همان مطلب را منتشر کنند.
نماینده دوره های پنجم و ششم ،شهرستان های بویراحمد و دنا در انتها مردم بویراحمد ،خصوصا طرفدران اصلاحات را به اتحاد دعوت کرد و گفت: از همه جوانان عزیز حوزه بویراحمد و دنا و همچنین استان کهگیلویه و بویراحمد تقاضا دارم که کدورت ها را کنار بگذارند و برای سربلندی حوزه تا حد امکان تلاش کنند ،انتخابات با همه خوشی ها و با خوشی ها به اتمام رسید و اکنون مهمترین مسئله تلاش برای سربلندی منطقه است و همت کنید هر آنچه که قرار است رخ دهد آن چیزی باشد که خیر مردم در آن لحاظ شده باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • امین گفت:

  سید باقر برا ما اصلاحاتیا مرده

 • ناشناس گفت:

  بدان تو صلاحیت نداری چند بار ردصلاحیت شدی

 • سعادت گفت:

  سید باقر در گذشته ثابت کرد که طرفدار مظلوم بوده و هیچ زمانی از جایگاه خود استفاده شخصی نکرد.اینجانب خود شاهد تلاش های سید باقر برای اعتلای استان بودم وهرگز فعالیت های ایشان را از یاد نمیبرم،اکنون میبینم افرادی فرصت طلب ومجهول الهویه به ایشان و حتی اطرافیان ایشان بی احترامی میکنند… برای تخریب سید باقر تلاش بیهوده نکنید..چون
  سید باقر فقط رضایت خدا رو در نظر داره و جز اعتلای استان هدفی نداره.

 • بهشتی روی گفت:

  سید شما با مضلوم نمایی نمی تونی جایگاه (کاذب) از دست رفته را پیدا کنی.. بهتر است دیگر از اصلاح طلبی حرفی به میان نیاورید تا شاید این حرکت اخیر شما به فراموشی سپرده شود…

 • افسوس گفت:

  حالا که دیده از چشم اصلاح طلب ها افتاده و زارع هم چندان بهایی بهش نداده
  اومده دست اتحاد دراز کرده تا شاید جایگاه رفته بازگردد………..

 • ناشناس گفت:

  جناب موسوی خود شما باعث انشقاق در اصلاحات شدید

 • بویراحمدی گفت:

  آقای موسوی تازه فهمیدی چه…….

 • ناشناس گفت:

  اصلاح طلبی که رای و نظرش منفعت شخصی است با اتحاد دیگر اصلاح طلبان چه چیزی دوباره در کیسه خواهد کرد

 • مختوم قلی!!! گفت:

  جناب اقای موسوی نماینده دوره 5 و 6
  شما در جایگاهی نیستی که نصیحتت مورد قبول واقع بشه
  بهتره ردای کهنه اصلاحات رو از دوش برداری و به ………………………
  بهتره در مقام توجیح در نیایی و به فکر اصلاح بیفتی نه صرفا نام اصلاح را به دوش بکشی
  الا ای مرد مرده اصلاحات
  آینده این استان جایی برای تو و حتی نام تو ندارد

پربازديد