تاریخ درج خبر : 1395/03/26
کد خبر : ۵۴۴۴۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -

مرگ 16 نفر براثر مواد مخدر در استان

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته 4 تن و 200 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان کشف و ضبط شد.
به گزارش سایت استان، سرهنگ سعید بالش‌زر صبح امروز در نشست خبری دبیر و رؤسای کمیته‌های تخصصی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد با اصحاب رسانه به رشد 10 درصدی کشفیات مواد مخدر در سال گذشته اشاره کرد و افزود: سال گذشته 4 تن و 200 کیلوگرم انواع مواد مخدر با همکاری دستگاه قضایی و اداره اطلاعات استان کشف و ضبط شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: نیروی انتظامی در مبارزه با سوادگران مرگ طی دو سال گذشته، 8 مورد درگیری مسلحانه داشته که در این درگیری‌ها 4 نفر کشته و 10 نفر زخمی شدند، همچنین چندین قبضه سلاح از قاچاقچیان کشف شد.
عضو کمیته درمان و حمایت اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در این نشست اظهار کرد: سال گذشته 16 نفر بر اثر مصرف مواد مخدر جان خود را از دست دادند که دو نفر زن و 14 نفر مرد بودند.
عین‌الله دهراب‌پور با اشاره به همکاری بهزیستی و دانشگاه علوم پزشکی استان افزود: 73 مرکز در استان وجود دارد که از این تعداد 44 مرکز درمان سوء مصرف مواد با دارو، 23 مرکز اقامتی و کمپ، سه مرکز بیماری‌های روانی و سه مرکز DIC در استان وجود دارد.
وی با اشاره به نظارت دانشگاه و بهزیستی بر مراکز و کمپ‌های ترک اعتیاد گفت: 3 مرکز ترک اعتیاد به دلیل عدم ارائه خدمات مطلوب به صورت دائم تعطیل شد و سه مرکز نیز نیمه تعطیل شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد