تاریخ درج خبر : 1395/03/26
کد خبر : ۵۴۴۴۱۶
+ تغییر اندازه نوشته -

مدیرکل آموزش و پرورش استان: امام جمعه از من درخواست غیرقانونی داشت

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: امام جمعه مارگون از من خواسته غیرقانونی در خصوص برادرش داشته و چون من زیر بار خواسته او نرفتم این حرف‌ها را زده است.

به گزارش سایت استان به نقل از کبنا ،هادی‌ زارع‌پور در حاشیه نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی در پاسخ به سئوال خبرنگاران مبنی بر اظهارات امام جمعه مارگون در باره مدیریت وی و مسائل آموزش و پرورش، اظهار کرد: امام جمعه مارگون خواسته‌ غیرقانونی در خصوص تبدیل وضعیت برادرش از من داشت و چونکه زیر بار خواسته او نرفتم این صحبت‌های را بیان کرد.

وی تصریح کرد: برادرش می‌خواست تبدیل وضعیت شود و مدیر آموزش و پروش دهدشت قانون را در خصوص وی رعایت کرده و نگران شده و این حرف‌ها را زده است.

زارع‌پور با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی، دینی و تربیتی آموزش و پروش کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: امام جمعه محترم مارگون گفته‌اند که مسائل تربیتی در آموزش و پرورش فراموش شده است که باید بگویم، در هیچ دوره‌ای همانند دوره مدیریت جدید آموزش و پرورش موفقیت‌های اینچنینی در حوزه‌های تربیتی، قرآن، عترت و نماز توسط آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد کسب نشده بود.

وی ادامه داد: ۴۹ رتبه برتر کشوری در بحث قرآن، عترت و نماز توسط دانش آموزان و فرهنگیان آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در زمان مدیریت جدید این اداره‌کل کسب شده است.

زارع‌پور افزود: قهرمان قهرمانان مسابقات کشوری نهج‌البلاغه از استان کهگیلویه و بویراحمد است.

وی با بیان اینکه بیشترین توجه به مسائل تربیتی و دینی در آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در این دوره اتفاق افتاد، اظهار کرد: در مسابقات فرهنگی و هنری ۸ رتبه برتر کشوری و همچنین در موضوع پرسش مهر نیز ۸ رتبه برتر کشوری کسب کردیم.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد همچنین در پاسخ به این سخن امام جمعه مارگون که گفته بود، مدیرکل آموزش و پرورش اختیاری از خود در انتصابات ندارد، بیان کرد: همین که زیر بار خواسته امام جمعه محترم مارگون نرفته‌ام دلیل بر استقلال من است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • حق گو گفت:

  بابا امکان نداره حاج آقای خواجه پور درخواست غیر قانونی از شما داشته باشه بخدا ایشان را ما پاسداران یک عمره که اورا میشناسیم اگر گردن ایشان را بزنند امکان نداره خواسته غیر قانونی داشته باشد . ضمنا ایشان خیلی زی طلبگی را رعایت می کنند یک استاد اخلاق بود برای همه ما . درحقش خیانت کردی آقای زارع پور .باید در مورداین شخصیت بزرگ اخلاق را رعایت میکردی چون ادعات میشه که نماد فرهنگ در استان هستید

 • مریم گفت:

  آره کلی پیشرفت داشتیم، رتبه آخر کنکور در کشور، رتبه علمی آخر در میان تمام مدارس ایران، رتبه علمی 32در بین کل استان های ایران، پایین تر از سیستان و بلوچستان، پایین تر از بوشهر و پایین تر از همه

 • زاپاتا گفت:

  واقعیت مدرسه ها و کارهای تربیتی در آن به عدد و ارقام و رتبه نیست.

 • چراغ چشم داوود گفت:

  عجبببببببببببببببببببببب

پربازديد