تاریخ درج خبر : 1395/03/26
کد خبر : ۵۴۴۴۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

صدور 3 هزار پروانه کسب صنفی در کهگیلویه وبویراحمد

رئیس اداره امور اصناف و تشکل های صنفی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی یکسال گذشته افزون بر 3 هزار پروانه کسب صنفی در سطح استان صادر شده است.
به گزارش سایت استان ب نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، اله کرم رزاقی اظهار داشت: از این تعداد پروانه کسب دو هزار 20 مورد توزیعی، 620 مورد خدماتی فنی و 370 مورد تولیدی بوده است.
رئیس اداره امور اصناف و تشکل های صنفی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با بیان اینکه ایجاد 3 هزار و 800 فرصت شغلی مهمترین دستاورد صدور 3 هزار پروانه کسب در استان بوده است افزود: 350 مورد از این پروانه های کسب صادره ایثارگری بوده است.
رزاقی با اشاره به اینکه هم اکنون تمامی مراحل صدور پروانه کسب در کهگیلویه و بویراحمد به صورت الکترونیکی صورت میگیرد افزود: سامانه ایرانیان اصناف به عنوان پنجره واحد جهت دریافت پروانه کسب فعال و تمام استعلام‌ های مورد نیاز برای صدور پروانه از طریق این سامانه انجام می شود.
وی در ادامه گفت: 24 هزار واحد صنفی در بخش های مختلف تولیدی، توزیعی و خدماتی در سطح استان کهگیلویه وبویراحمد در حال فعالیت و خدمت رسانی هستند.
رئیس اداره امور اصناف و تشکل های صنفی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه وبویراحمد خاطرنشان کرد: خانواده اصناف بخش بزرگی از جمعیت استان را در بر می گیرد، و امیدواریم با حمایت های لازم از این قشر با یک برنامه ریزی و هدف گذاری مطلوب در سال ۹۵ بتوان زمینه رضایت مندی مصرف کنندگان، رونق فضای کسب و کار، تحرک و پویایی و درنهایت جامه عمل پوشاندن اهداف و سیاست دولت را در زمینه رونق کسب و کار فراهم آوریم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد