تاریخ درج خبر : 1395/03/30
کد خبر : ۵۴۴۴۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد

31 خردادماه، آخرین مهلت ارائه اظهارنامه الکترونیکی مالیاتی برای اشخاص حقیقی

photo_2016-06-20_13-46-00

سید محمد ربانی ، معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل امور مالیاتی استان کهگیلویه و بویراحمد

سید محمد ربانی ، معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل امور مالیاتی استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با سایت استان اعلام کرد: با توجه به اصلاحیه قانون مالیات های مستقیم، آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی الکترونیکی برای اشخاص حقیقی(کسبه)، 31 خرداد ماه می باشد و این مهلت قابل تمدید نمی باشد.
ربانی اظهار داشت: مدیریت اداره کل امور مالیاتی استان در راستای فرهنگ سازی و اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مودیان محترم از تمامی ظرفیت های موجود اعم از صدا و سیما، فضای مجازی ، مطبوعات، تبلیغات محیطی و میدانی( بیلبورد، بنر، استند)، مصاحبه، ملاقات های عمومی بهره برداری نموده است تا از حقوق مودیان محترم ، صیانت شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل امور مالیاتی استان گفت: در پاسداشت منشور حقوق مودیان، عدم تداخل، روان سازی فعالیت نرم افزارهای کاربردی، تسهیل فرایند تهیه ، تنظیم و ارائه اظهارنامه مالیاتی و کاهش زمان بموجب قانون اشخاص حقیقی تا پایان خردادماه و اشخاص حقوقی تا پایان تیرماه مهلت دارند که اظهارنامه خود را تسلیم نمایند.
سید محمد ربانی گفت: مودیان محترم و فعالان اقتصادی می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی www.tax.gov.ir و ورود به سامانه مربوطه اقدام به تهیه، تنظیم و تسلیم اظهارنامه مالیاتی نمایند. عدم تسلیم اظهارنامه مالیاتی در موعد مقرر علاوه بر تحمیل جرائم قانونی، موجب محرومیت از تسهیلاتی مانند استفاده از معافیت موضوع ماده 101 قانون مالیاتهای مستقیم (ق.م.م) شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد