تاریخ درج خبر : 1395/03/30
کد خبر : ۵۴۴۵۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -
عزت‌الله بویراحمدی

غلام‌محمد زارعی دقیقاً در چه فکری است؟!

طبق قانون مصوبه مجلس، هر نماینده‌ای که دارای مدرک کارشناسی باشد و یک دور در مجلس حضور داشته باشد، مدرک‌اش کارشناسی‌ارشد در نظر گرفته می‌شود و می‌تواند دوباره در انتخابات شرکت کند.

جناب آقای زارعی، ظاهراً دارای مدرک کارشناسی‌ارشد از سازمان مدیریت دولتی است و البته یک دور هم در مجلس حضور داشته‌اند.

با توجه به قانون بالا وی حداقل به‌اندازه یک کارشناسی‌ارشد، تجربه دارند و دیگر دور اولشان نیست که بگوییم، بی‌تجربه‌اند.

امروز انتخابات هیئت‌رئیسه کمیسیون صنایع و معادن برگزار و نتیجه آن به شرح زیر مشخص شد:

رئیس:‌ عزیز اکبریان

نایب‌رئیس اول: داریوش اسماعیلی

نایب‌رئیس دوم: فریدون احمدی

دبیر اول: جواد حسینی‌کیا

دبیر دوم: سیده حمیده زرآبادی

سخنگو: سعید باستانیلی

لذا اینجانب سؤالی که به‌عنوان یک شهروند از آقای زارعی دارم این است که چطور بعد از چهار سال حضور در مجلس و در کمیسیون صنایع و معادن، هیچ کدام از مسئولیت‌های این کمیسیون را در این دوره کسب نکرده‌اند؟!

آیا آقای زارعی در انتخابات شرکت کرده‌اند و چون نمایندگان عضو کمیسیون بعد از چهار سال تجربه او در این کمیسیون، وی را لایق هیچ کدام از مسئولیت‌های ذکر شده در بالا ندانسته‌اند؟!

یا وی ترجیح داده‌اند در این شرایط سخت و بیکاری بالا، در هیچ کدام از مناصب هیئت‌رئیسه شرکت نکنند و وقت گران‌بهایشان را در مسیر هوایی یاسوج –تهران، جهت شرکت در فاتحه‌خوانی یا مراسمات تشمال‌نوازی بگذرانند!

کاش جناب زارعی یک‌دهم تلاش و کوشش خود را که چهل شبانه‌روز برای تائید انتخابات گذاشتند، برای کسب مسئولیتی در کمیسیون صنایع و معادن می‌گذاشتند تا همچون جناب وکیلی یا تاج‌گردون که تلاش خستگی‌ناپذیر و قابل‌تقدیری تا اینجا در مجلس داشته‌اند ما شهروندان بویراحمد هم به نماینده‌مان افتخار کنیم، خدمت پیش‌کش!

از همین ‌الان روشن است که معدود نوچه‌های رسانه‌ای جناب زارعی (که به‌زور به تعداد انگشتان یکدست هم نمی‌رسند و به‌جز هتاکی و تخریب در تعدادی کانال تلگرام تخصص دیگری ندارند) تلاش می‌کنند تا با کبری صغری چیدن، این کاهلی جناب زارعی را هم توجیه کنند. این عده‌ی معدود باید بدانند که همسایه بودن صندلی دکتر عارف و جناب زارعی در مجلس، برای جوانان بویراحمد و دنا شغل نمی‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  ظاهرا جناب تاجگردون داره کار خودشو انجام میده…عزل و نصب وبخش نامه و….چرا هیچ اعتراضی به انتصابات جدید کارساز نیست؟شاید قبلش برای چیدن مهره ها از حراست شروع کرده….کمی تفکر بد نیست….لطفا حاشیه را کنار بگذارید ببینید چه اتفاقاتی داره رخ میده…

 • فائزه گفت:

  حاکم شهری که مرغابی بود، بر سر آن شهر رسوایی بود

 • بهمن گفت:

  ما خو نونیم آخرش کارت من مجلس چنه.

 • رحیم خان گفت:

  متاسفم برای نماینده شهرستان

 • محسن گفت:

  مدیر چیشد اینو چاپ کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟……………………

پربازديد