تاریخ درج خبر : 1395/03/30
کد خبر : ۵۴۴۶۱۶
+ تغییر اندازه نوشته -

غرق شدن جوان20 ساله یاسوجی در رودخانه “گرده وه” بویراحمد

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از غرق شدگی یک جوان 20 ساله در رودخانه “گرده وه” شهرستان بویراحمد خبرداد.

ضیاء رسولی در گفت‌وگو با ایسنا افزود: در ساعت 15:42 دقیقه روز یکشنبه، 30خرداد ماه گزارشی مبنی بر غرق شدن یک نفر نزدیک روستای “گرده وه” از توابع شهرستان بویراحمد به سامانه 115 اعلام و سریعا یک واحد امدادی اورژانس 115 (پس از 6 دقیقه) به محل اعزام شد.

وی بیان کرد: پس از رسیدن نیروهای امدادی، حاضران در محل اعلام کردند یک جوان در حال شنا بعلت آشنا نبودن به فن شنا غرق شده که دوستانش از آب بیرون آوردند.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: پرسنل اورژانس به محض رسیدن به محل به مدت 40 دقیقه کار احیاء را انجام دادند که متاسفانه نفس این جوان برنگشت و در مسیر انتقال به بیمارستان تلاشها برای نجات این جوان صورت گرفت اما کارساز نبود و جان خود را از دست داد.

لازم به ذکر است که بر اساس آمار پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد، با وجود این‌که این استان، خط ساحلی و دریا ندارد اما در آمار فوتی‌ها بر اثر غرق شدگی از بعضی استان‌های ساحلی بالاتر است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد