تاریخ درج خبر : 1395/03/30
کد خبر : ۵۴۴۶۵۷
+ تغییر اندازه نوشته -

فراخوان جشنواره تجلیل از خبرنگاران و رسانه های حوزه ایثار و شهادت

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری دومین جشنواره تجلیل از خبرنگاران و رسانه های برتر درحوزه ایثار وشهادت خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران ، علیرضا کریمیان گفت: تقویت فرهنگ ایثار و شهادت و تحقق پیشرفت­های چشمگیر در عرصه ترویج این فرهنگ والا، با همراهی، همفکری و نقدهای سازنده رسانه‌ها برای تنویر افکار عمومی و همچنین اصلاح برنامه‌ها، امکان پذیر است.
کریمیان افزود: زمینه سازی برای تقویت روند هم اندیشی و همکاری فعالان رسانه ای و بنیاد شهید و امور ایثارگران، تبادل تجربیات و تلاش مشترک برای رفع موانع و توسعه همکاری و تقویت تعاملات دو سویه مؤثر برای دستیابی به یک گفتمان رسانه ای عمیق، پایدار، اثربخش و منطبق بر اقتضائات امروز از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.
وی گفت: از دیگر اهداف این جشنواره می‌توان به بازشناسی، معرفی و تقدیر از موفق‌ترین فعالان حوزه ایثار و شهادت، شناسایی، معرفی و الگوسازی از بهترین مصادیق فعالیت خلاق، مبتکرانه، موفق، پرمخاطب، پرمحتوا، جذاب و ماندگار در عرصه فعالیت‌های رسانه ای مرتبط با ایثار و شهادت و افزایش انگیزه در خبرنگاران و اصحاب رسانه برای فعالیت و تعامل گسترده تر در حوزه ایثار و شهادت اشاره کرد.
کریمیان خاطرنشان کرد: ثبت نام در این جشنواره به صورت اینترنتی بوده و شرکت کنندگان می‌توانند با مراجعه به لینک جشنواره به آدرس jashnvareh.hayat.ir  و تکمیل فرم، در دومین جشنواره تجلیل از خبرنگاران و رسانه‌های برتر در حوزه ایثار و شهادت ثبت نام کنند.
وی با اشاره به اینکه اختتامیه این جشنواره در تاریخ 18 مرداد ماه 1395 برگزار می‌شود، گفت:  آخرین مهلت دریافت آثار و تکمیل فرم ثبت نام در جشنواره 26 تیر ماه 1395 است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد