تاریخ درج خبر : 1395/03/31
کد خبر : ۵۴۴۶۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

شهادت یک کهگیلویه و بویراحمدی در درگیری با اشرار

در درگیری مأموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ماهشهر با سارقان مسلح در بندر امام، یک مأمور آگاهی به شهادت رسید و 2 مأمور دیگر دچار جراحت شدند.

به گزارش سایت استان به نقل از خبردنا، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان جزئیات به شهادت رسیدن مامور انتظامی این استان و زخمی شدن دو نفر از پرسنل دیگر این نیرو را اعلام کرد.

سرهنگ علی قاسم پور گفت : روز گذشته ماموران پلیس آگاهی شهر بندر امام خمینی (ره) از توابع شهرستان ماهشهر در راستای اجرای دستور مقام قضائی به مخفیگاه یک سارق سابقه دار در این شهرستان مراجعه کرده تا وی را دستگیر کنند.

وی افزود: این ماموران پس از شناسائی مخفیگاه سارق یاد شده در حین عملیات از سوی سارق یاد شده مورد حمله وی با سلاح سرد قرار گرفتند ولی ماموران موفق به دستگیری این سارق سابقه دار شدند.

قاسم پور افزود:ماموران انتظامی حین دستبند زدن به این سارق از سوی یکی از بستگانش مورد حمله با سلاح گرم قرار گرفتند که یکی از ماموران انتظامی به دلیل اصابت گلوله و نیز شدت جراحات در محل به شهادت رسید و دو مامور دیگر زخمی شدند.

وی گفت: خوشبختانه حال عمومی دو مامور یاد شده رضایتبخش می باشد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان اضافه کرد: ماموران انتظامی حاضر در محل به خاطر ازدحام جمعیت و به دلیل حفظ جان مردم از تیر اندازی به سوی افراد مهاجم خودداری کردند و همین موضوع، باعث فرار آنان و سارق یاد شده از محل شد.

وی اظهار داشت : افراد مهاجم شناسائی شده و بزودی توسط ماموران انتظامی دستگیر خواهند شد.

این مسئول تصریح کرد : در این درگیری که در شهرک مقداد شهر بندر امام خمینی (ره) ستواندوم جواد ویسی اهل شهرستان بهمئی استان کهگیلویه و بویراحمد به شهادت رسید.

ستوان دوم جواد ویسی ازفرزندان شهرستان بهمئی حوزه سرآسیاب می باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد