تاریخ درج خبر : 1395/03/31
کد خبر : ۵۴۴۷۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -

شهرداری یاسوج در بدترین وضعیت ممکن؛ مستندات ارائه شود شهردار یاسوج استیضاح می شود

عضو شورای اسلامی شهر یاسوج برخی از اعضای شورای شهر معقتدند که شهرداری یاسوج به صورت غیرقانونی اقدام به جذب نیرو کرده است، گفت: اعضای شورا مستندات خود را ارائه دهند تا ما نیز شهردار را به واسطه این اقدامات استیضاح کنیم.
سعید پایدار امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برخی از اعضای شورای شهر معقتدند که شهرداری یاسوج به صورت غیرقانونی اقدام به جذب نیرو کرده است، اظهار داشت: اعضای شورا مستندات خود را ارائه دهند تا ما نیز شهردار را به واسطه این اقدامات استیضاح کنیم.
عضو شورای شهر یاسوج با بیان اینکه عملکرد شهردار در حوزه‌های فرهنگی، عمرانی و خدماتی است، تصریح کرد: شهردار یاسوج در حوزه فرهنگی عملکرد ضعیفی دارد ولی در مسائل عمرانی، اداری، خدماتی و مالی به نسبت درآمد این شهرداری عملکرد قابل قبولی دارد.
پایدار با بیان اینکه دستفروشی در شهر یاسوج آزاد نیست، بیان کرد: در بعضی از مواقع به خصوص اکنون در ساعات اولیه افطار که نیروهای نظارتی نظارت کمتری دارند این دست فروشان در سطح شهر بیشتر مشاهده می‌شوند.
وی بیان کرد: این افراد تنها منبع درآمدشان نیز از این راه است و شهرداری یاسوج برای ساماندهی دست فروشی‌ها چند نقطه از شهر از جمله بلوار قرنی، پمپ بنزین منصوری و جمعه بازار را در نظر گرفته ولی در نهایت این افراد چون به دنبال درآمد بیشتر هستنددر خیابان ۶۰ متری اقدام به دستفروشی کرده و ترافیک ایجاد می‌کنند.
این عضو شورای شهر یاسوج با بیان اینکه در حوزه اجرائیات نیروهای شهرداری تمام تلاش خود را انجام می‌دهند، بیان کرد: بارها شاهد آثار زخم و جراحت بر روی بدن این نیروها بودیم که در درگیری با دستفروشی‌ها ایجاد شده است.
وی عنوان کرد: شهرداری روزانه ماشین‌های بسیاری را به خاطر دستفروشی به پارکینگ شهرداری منتقل می‌کند و اجناس زیادی از دستفروشان را نیز در انبار جمع‌آوری کرده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد