تاریخ درج خبر : 1395/03/31
کد خبر : ۵۴۴۷۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

بدهکاری 14 میلیارد تومانی صنایع کهگیلویه و بویراحمد بابت مصرف برق

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از بدهکاری 14 میلیارد تومانی تعداد دو هزار واحد صنعتی این استان بابت مصرف برق خبر داد.
به گزارش سایت استان به نقل از فارس، داوود راهزادی عصر امروز در نشست با مسؤولان استان کهگیلویه و بویراحمد برای رفع مشکلات برخی از صنایع اظهار کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد برای به حرکت در آوردن چرخ صنایع استان بیشترین همکاری را با واحدهای صنعتی و تولیدی دارد.

وی با بیان اینکه در سال اقتصاد مقاومتی ما نیز پیام و فرمان مقام معظم رهبری را در عمل اجرا خواهیم کرد، افزود: به همین منظور هر گونه حرکتی که منجر به ایجاد تولید و اشتغال بیشتر در استان شود را همراهی خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: مطالبات بسیار زیادی از گذشته بر جای مانده که باید برای دریافت آن‌ها نیز اقدام کنیم.

راهزادی با اشاره به اهتمام شرکت توانیر برای دریافت 95 درصدی مطالبات برق در سال جاری افزود: به همین منظور از صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی انتظار داریم که بدهی برق خود را به گونه‌ای پرداخت کنند که این بدهی‌ها با جمع شدن در آینده به مشکلی بزرگ برای آن‌ها و شرکت برق تبدیل نشود.

این مسؤول در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در استان بیش از دو هزار واحد صنعتی داریم که بدهی همه آن‌ها به شرکت برق رقمی معادل با 14 میلیارد تومان است.

راهزادی با تأکید بر اینکه کمک به صنایع استان برای حرکت سریع‌تر چرخه تولید و اشتغال نافی پی‌گیری مطالبات نیست، افزود: نباید این تلقی ایجاد شود که بابت گرفتن مطالبات خود پی‌گیری نخواهیم کرد.

وی با بیان این که مجمع ما در روز 19 تیرماه برگزار می‌شود، اظهار کرد: برای دریافت مطالبات در استان باید پاسخگوی هیئت‌مدیره برق کشور باشیم.

این مسؤول با بیان اینکه عدم دریافت مطالبات در استان به کارهای عمرانی در حوزه برق‌رسانی ضربه وارد می‌کند، افزود: مسؤولان صنعت در استان باید پیگیر چنین مشکلاتی باشند و در خصوص پرداخت بدهی‌ها به شرکت برق با صنایع استان رایزنی کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد