تاریخ درج خبر : 1395/04/01
کد خبر : ۵۴۴۷۶۹
+ تغییر اندازه نوشته -

آقای استاندار؛ فیش حقوقی خود را منتشر کنید

بسمه تعالی
جناب آقای دکتر خادمی
استاندار محترم استان کهگیلویه و بویراحمد
با سلام و عرض ادب و احترام
با توجه به جو حاکم ناشی از انتشار فیش های حقوقی و بی اعتمادی لایه¬های وسیعی از جامعه نسبت به مدیران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به عنوان یک شهروند جویای عزت و عدالت برای کشور عزیزم، از حضرتعالی استدعا دارم به عنوان مقام اجرایی ارشد استان، در یک اقدام اعتماد ساز جهت بازگشت اعتماد عمومی به سطح جامعه، اقدام به انتشار فیش حقوقی خود نمایید تا با تاسی از این اقدام مدبرانه جنابعالی، مدیران اجرایی استان ، فرمانداران و معاونین فرمانداران به این کمپین بپیوندند.
تقاضای دوم حقیر ازآن بزرگوار، انتشار فیش های حقوقی استانداران سابق ، مدیران اجرایی و فرمانداران و…استان در دولت های قبل، جهت قضاوت افکار عمومی است.
به طور قطع و با اطمینان، این اقدام که امید دارم نشانگر وجود سلامت در دریافتی مدیران استان باشد، موجب اعتماد پرسنل دستگاه های اجرایی استان و ایجاد امید و اعتماد در بین شهروندان نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد شد.
توفیق روزافزون جنابعالی و مسئولین دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اصلاح و هدایت مسئولین خائن به ملت را از خداوند متعال خواهان و خواستاریم.
العاقبه اللمتقین
سید محمد رضا نصیب
کارشناس ارشد اقتصاد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ارشد حقوق گفت:

    حقوق در همه قوانین حقوقی دنیا حکم حقوقی و فیش پرداخت حقوق از مزایای شخصی افراد هست و انتشار آن خلاف حقوق فردی و در منافات با حریم شخصی محسوب می شود. بنابراین این درخواست نادست است. و اصلا انتشار این درخواست هم صحیح نیست.

    • ناشناس گفت:

      با سلام دوست عزیز انتشار توسط دیگران خلاف محسوب می شود فکر کنم خود شخص منتشر کند منع قانونی نداشته باشد

پربازديد