تاریخ درج خبر : 1395/04/01
کد خبر : ۵۴۴۷۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -

اولین اشتباه عدل هاشمی رقم خورد/ هاشمی از کهگیلویه بزرگ مشاور نمی خواهد

امروز صبح خبر انتصاب «محمود شافعی» در یکی از رسانه های استان مطرح شد و چنان با ذوق از این انتصاب یاد شد که باعث تاسف بسیاری از اهالی ورزش کهگیلویه بزرگ شد.
به گزارش سایت استان،مردم کهگیلویه بزرگ عدل هاشمی پور را به عنوان شخصی می شناختند که در تمامی سال های فعالیت خود در قرارگاه خاتم الانبیاء (ع) از نیروهای بومی استفاده کرده است و تعصب خاصی نسبت به نیروی کار بومی استان،خصوصا کهگیلویه بزرگ داشت.
انتصاب امروز وی اولین اشتباه بزرگ وی می تواند باشد، چرا که شافعی یک نیروی توانمند به شمار نمی آید و از وضعیت استان هم به هیچ وجه اطلاع کاملی ندارد.
مشخص نیست که پشت پرده این انتصاب چه بوده است اما بر همگان واضح است که انتصاب یک نیروی غیر بومی نه تنها باعث ناراحتی مردم کهگیلویه شده بلکه توانایی شخصیت های ورزشی این خطه را هم زیر سوال می برد.
جامعه ورزش کهگیلویه بزرگ با داشتن شخصیت های جوان و ورزشی مانند احمد محرابی زاده قهرمان پاورلیفتینگ آسیا، مجید پارسایی سرپرست تیم ملی هندبال در رده نوجوانان و بسیاری از پیشکسوتانی که در این خطه فعالیت می کنند قطعا توانایی بیشتری از این ورزشکار غیربومی جهت مشاوره نماینده فعلی کهگیلویه دارند چرا که با حضور چندین ساله خود در ورزش شهرستان مشکلات را شناخته اند و برای مشاوره گزینه های بهتری به نظر می آیند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • کهگیلویه بزرگ گفت:

  امیدوارم که سردار بتواند کاری برای شهرستان دهدشت انجام بدهد ولی نباید فراموش کرد که مردمی باهوش با قدرت فکری بالا در این شهرستان هست که میتوان از ایده های انها استفاده کرد اینشالا که سردار از چنین افرادی هم استفاده کند

 • رحیمی گفت:

  دوستان چرا زود قضاوت می کنیم اجازه بدین کارشو انجام بده.قطعا کسی که این انتخاب را می کنه فکری در پس این انتخاب داشته.

 • الف گفت:

  مردم ما فهیم تر از این هستند که تحت تاثیر این تبلیغات منحرف و تخریب کننده قرار بگیرند ـ شما هم سعی کنید رسالت قلم را حفظ کنید ـ

 • هند بال گفت:

  مجید پارسایی؟

 • جوان دهدشت گفت:

  از همین الان دارین کار شکنی میکنین و حاشیه درست میکنین تو رو خدا بذارین کارخودشو سردار انجام بده بعد اگه جواب نداد بر علیه ش یه صفحه متن بنویسید نیروهای استانی همه خوبن هر جا باشن کمک خودشونو به استان میکنن الان باید به کار حاجی اعتماد کرد.

پربازديد