تاریخ درج خبر : 1395/04/02
کد خبر : ۵۴۴۸۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -

آتش نشانی دهدشت: وظیفه ما خاموش کردن این آتش سوزی نیست+تصاویر

با تماس سهراب حجت خواه عضو شورای شهر دهدشت از یک آتش سوزی وسیع در زمین های اطراف دهدشت یاخبر شدیم و به همراه آقای حجت خواه که از حمایت و کمک مسئولین شهر دهدشت و آتش نشانی این شهر برای خاموشی این آتش سوزی ناامید شده بود به محل این آتش سوزی رفتیم.

در بین راه آقای حجت خواه از تماس مسولین دانشگاه آزاد دهدشت با آتش نشانی دهدشت گفت و ادامه داد که آتشنشانی دهدشت به مسولین دانشگاه آزاد گفته است که ما وظیفه خاموش کردن این آتش سوزی را نداریم.

مسئولین دانشگاه آزاد هم با من تماس گرفتند و خواستار کمک برای خاموشی آتش سوزی شدند که من با مراجعه به آتشنشانی دهدشت موضوع را با مسئولین آتشنشانی دهدشت در میان گذاشتم که آنها هم با یک برخورد بد از کمک کردن خودداری کردند.

وقتی به محل آتش سوزی رسیدیم مشاهده کردیم که این آتش سوزی بسیار گسترده است و همچنان به شدت ادامه دارد و هیچ مسئولی از شهرستان کهگیلویه در در محل آتش سوزی حضور ندارد.

در این میان تنها دو کشاورز را که با زبان روزه در حال خاموش کردن این آتش بودن را در محل آتش سوزی مشاهده کردیم که گلایه شدید نسبت به مسولین شهرستان کهگیلویه نسبت به خاموش کردن این آتش سوزی داشند.

یکی از این کشاورزان گفت: مقدار زیادی کاه و علوفه برای حیوانات خود خریداری کرده بودم که همه در آتش سوزی سوختند.

عملکرد ضعیف ستاد بحران شهرستان کهگیلویه در مقابل آتش سوزی ها بارها تکرار شده است و مسئول ستاد بحران شهرستان کهگیلویه نیز جواب تماس اصحاب رسانه را نمی دهد.
منبع: پایگاه خبری کهگیلویه

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • احمد گفت:

    هیچ استانی مثل استان کهکیلویه و بویراحمد از مسائل سیاسی زیان ندیده است،شهر دهدشت بیشترین آسیب را از مسائل سیاسی و حزبی دیده است،مدیران دولتی در استان ما مدام باید جوابگوی حواشی باشند و این مشکلات نمی گذارد که مسوولان بتوانند به دیگر مشکلات رسیدگی کنند.

  • سید محمد تقوی گفت:

    دو سال پیش مدرس یک دوره آتش نشانی در دهدشت بودم اتش نشان هنگام خاموش کردن اتش با دمپایی اومده بود و حتی نوع خاموش کننده ها را اشتباه توضیح داده بود بهش یواشکی تذکر دادم گفت من نگهبان هستم اصلا کار بلد نیستم همان وقت فاتحه را خواندم…… سما هم بخوانید آتش نشانی دهدشت فاتحه……

  • موسوی گفت:

    کاملا درسته. این وظیفه منابع طبیعیه که به وظایف خودش عمل نمیکنه.

پربازديد