تاریخ درج خبر : 1395/04/04
کد خبر : ۵۴۴۹۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -

کانال محلات در یاسوج هفتگی پاکسازی می شود

سرپرست سازمان مدیریت پسماند یاسوج گفت: بوی نامطبوع و برخی آبگرفتگی کانال‌ها موجب نارضایتی شهروندان بود که با اقدامات صورت گرفته همه کانال‌های هدایت سیلاب به صورت مرتب پاکسازی می‌شود.

به گزارش سایت استان، شهریار فرزانه در گفت‌وگو با تسنیم، با بیان اینکه امسال با آغاز فعالیت مدیریت پسماند شهرداری یاسوج برنامه پاکسازی محله‌ای در دستور کار این مدیریت قرار گرفت اظهار داشت: محله‌های مختلف شهر یاسوج با زمان‌بندی‌های به عمل آمده به صورت ماهانه پاکسازی می‌شوند.

وی افزود: در این راستا کانال هدایت سیلاب از چشمه نباتی تا انتهای صدا و سیما و میدان معلم پاکسازی شد و پاکسازی بلوار بویراحمد و فرعی‌های منشعب را در دست اقدام داریم.

فرزانه بیان کرد: همه توان سازمان مدیریت پسماند برای این پاکسازی‌ها و رضایتمندی مردم و داشتن چهره‌ای زیبا و در شأن منظر شهری به کار گرفته می‌شود.

وی تصریح کرد: بوی نامطبوع و برخی آبگرفتگی کانال‌ها موجب نارضایتی شهروندان بود که با اقدامات صورت گرفته همه کانال‌های هدایت سیلاب به صورت مرتب پاکسازی می‌شود.

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری یاسوج گفت: به‌علت وضعیت جغرافیایی منطقه و شدت گرما و سیلابی که آب‌های سطحی جاری در کانال‌های سطح شهر ایجاد می‌کنند لازم است که به صورت ماهیانه این پاکسازی‌ها در فصل گرم انجام شود.

فرزانه با بیان اینکه این کانال‌ها در مناطق مختلف شهر مانند اکبرآباد، آبریز آبشار، چشمه نباتی، دره‌گرم، شهرک امام حسین و غیره واقع شده‌اند عنوان کرد: متاسفانه شهروندان زباله‌های خود را درون این کانال‌ها می‌ریزند که بوی ناخوشایندی ایجاد می‌کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد