تاریخ درج خبر : 1395/04/04
کد خبر : ۵۴۴۹۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

عوامل درگیری در دانشگاه پیام نور یاسوج شناسایی شدند

فیلمی از درگیری فیزیکی شدید بین دو دسته از دانشجویان در دانشگاه پیام نور یاسوج که منجر به مجروح شدن دانشجویان و خسارت به خودرو‌ها شد در شبکه های اجتماعی و برخی رسانه ها انتشار یافت.

به گزارش سایت استان، دکتر حسین جمالی، رییس دانشگاه پیام نور یاسوج ضمن تایید این فیلم در گفت و گو با ایسنا گفت: در حالی که همکاران و کارکنان این دانشگاه مشغول برگزاری امتحانات بودند برخی افراد از بیرون دانشگاه (که حدود 10 نفر می شدند) در محوطه با دانشجویان دانشگاه پیام نور این شهر درگیر شدند.

وی افزود: از طریق مستندات و فیلم انتشار یافته عوامل درگیری شناسایی و دستگیر شدند که برخی از آنها روانه زندان شدند و برخی نیز در حال پیگیری برای دستگیری هستند.

جمالی بیان کرد: این مساله از سوی وکیل دانشگاه پیام نور یاسوج و از طریق مراجع قضایی در حال پیگیری و بررسی بیشتر است.

رییس دانشگاه پیام نور یاسوج در خصوص دلیل این درگیری خاطرنشان کرد: هنوز علت اصلی این درگیری مشخص نیست اما دادسرا و مراجع قضایی استان در حال پیگیری و تحقیقات در این زمینه هستند.

جمالی تصریح کرد: کسانی که در دانشگاه پیام نور درگیری و اغتشاش ایجاد کردند و نظم عمومی را برهم زدند هم شاکی عمومی و هم شاکی خصوصی دارند چراکه به شأن و حرمت دانشگاه توهین کردند.

وی ادامه داد: 8 نفر از عوامل درگیری دستگیر شدند که برخی از این تعداد دانشجو به قید وثیقه آزاد شدند و حدود 8 نفر دیگر در حال شناسایی و دستگیری هستند.

رییس دانشگاه پیام نور یاسوج اضافه کرد: در این درگیری تعدادی دختر و پسر دانشجو حضور داشتند و از عوامل درگیر نیز بودند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد