تاریخ درج خبر : 1395/04/05
کد خبر : ۵۴۴۹۶۹
+ تغییر اندازه نوشته -

مجتمع ورزشی آزادی یاسوج با حضور رئیس‌جمهور افتتاح می‌شود

مدیرعامل مجتمع تولیدی بین‌المللی دنا صنعت یاسوج با تاکید بر اینکه مجتمع دنا صنعت و مجموعه ورزشی آزادی یاسوج دیناری بدهی معوق ندارند، گفت: پاکت‌های مزایده کارخانه قند یاسوج زیر ۴ دوربین و با حضور نماینده سازمان بازرسی باز شد.

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، لهراسب باقری امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجتمع تولیدی صنعتی دنا صنعت یاسوج نخستین تولیدکننده لوله‌های کامپوزیتی و سومین تولید کننده لوله‌های پلی اتیلین دوجداره کورتیوب دار با اقطار بزرگ تا 4 هزار میلی متر است.

وی با اشاره به اینکه این مجتمع برای 386 نفر به طور مستقیم شغل ایجاده کرد، خاطرنشان کرد: در گذشته با دور زدن تحریم ها با وجود اینکه بیش از 95 درصد مواد اولیه این کارخانه از کشورهای دیگر تامین می‌شد، دنا صنعت یاسوج هیچ مشکلی نداشت و هر روز شاهد توسعه آن بودیم.

باقری ابراز کرد: مجتمع دنا صنعت یاسوج به عنوان بزرگترین واحد تولید کننده لوله‌های پلیمری کشور سالانه ظرفیت 85 هزار تن انواع لوله‌های پلیمری، کامپوزیتی، دریایی، نفت، گاز، آب و فاضلاب و انواع مخازن پلیمری را دارد.

وی با اشاره به اینکه لوله‌های دریایی برای نخستین بار در کشور توسط مجتمع صنعتی دنا در یاسوج تولید شد، عنوان کرد: 90 درصد لوله‌های فاضلاب تهران بزرگ و شهرهای بزرگ دیگر ایران از جمله ارومیه، اصفهان و اهواز نیز در این مجتمع صنعتی تولید می‌شود.

کارخانه قند را 147 میلیارد تومان خریدم/ پاکت‌ها مناقصه زیر 4 دوربین باز شد

خریدار کارخانه قند یاسوج از بانک تجارت با شایعه خواندن تملک این کارخانه با قیمتی ناچیز گفت: کارخانه قند یاسوج برای فروش در روزنامه اقتصاد، دوبار در روزنامه اطلاعات و همچنین در سایت مناقصه کشوری منتشر شد و قیمت پایه داشت و طبق قانون پاکتی که یک ریال از قیمت پایین کمتر باشد باطل و ترتیب اثر داده نمی‌شود.

باقری شراکت یکی از نمایندگان با خود را رد کرد و افزود: هیچ فردی برای خرید کارخانه قند یاسوج برای من زبان خیر باز نکرد و البته آگهی مزاید امکان دخل و تصرف ندارد به طوری که نفر دوم مزاید با من بیش از 800 میلیون تومان تفاوت قیمت داشت.

وی بیان مسئله تخریب کارخانه قند یاسوج و قواره بندی 38 هکتاری زمین این کارخانه برای فروش را شایعه کوته فکران و حسودان دانست و گفت: قول می‌دهم نماد صنعت استان را در کمتر از 6 ماه از مدت زمان مشخص شده وارد مدار تولید کنم و همه ساله شاهد توسعه بخش‌های مختلف این کارخانه باشید به طوری که در کمترین زمان ممکن شاهد افزایش ظرفیت کارخانه از 350 تن به 600 تن باشیم.

مالک کارخانه قند یاسوج با تاکید بر اینکه هیچ کارخانه خام فروشی توجیه اقتصادی ندارد بیان کرد: به‌دنبال ایجاد صنایع جانبی شامل الکل سازی، نوشابه سازی، شکر گیاهی و داروئی و قند کله هستم.

مجتمع ورزشی آزادی یاسوج با حضور رئیس‌جمهور افتتاح می‌شود

مدیرعامل مجتمع ورزشی، تفریحی و اقامتی آزادی باقری یاسوج گفت: این مجتمع به عنوان بزرگترین مجتمع در جنوب کشور هم اکنون بیش از 97 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در سفر هیئت دولت و رئیس جمهور به استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

باقری تاکید کرد: مجتمع ورزشی، تفریحی و اقامتی آزادی یاسوج با زیربنای 7 هزار و 370 متر مربع احداث شده و برای 90 نفر به طور مستقیم شغل ایجاد کرده است.

وی افزود: طبق مستندات موجود برای احداث این مجتمع ورزشی و تفریحی 60 میلیارد تومان هزینه شده است در حالی می‌دانیم این پروژه در شرایط کنونی توجیه اقتصادی ندارد ولی به عشق توسعه استان این پروژه را به سرانجام رساندیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد