تاریخ درج خبر : 1395/04/05
کد خبر : ۵۴۴۹۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -

اقدام جالب یک گروه فرهنگی در آبشار یاسوج

در این برنامه در مورد انواع مواد مخدر صنعتی و مضرات آن به مخاطبان آموزش هایی وبروشور هایی در این زمینه به مسافران آبشار یاسوج داده شد.
به گزارش سایت استان به نقل از صبح زاگرس، ربابه رستمی با بیان اینکه پیشگیری از مصرف مواد مخدر و دخانیات فقط بر عهده یک فرد و تخصص نیست ،افزود:بلکه همه افراد یک جامعه در این زمینه مسئول و باید در آن مشارکت داشته باشند.

این فعال فرهنگی گفت:برای شروع فرهنگسازی پیشگیری باید با آگاهی دادن در مورد مضرات دخانیات که دروازه ورود به اعتیاد است شروع کرد و با کنار گذاشتن سیکار وقلیان حرکتی را آغاز کنیم.

وی با اشاره به اینکه طرح قلیان ها را گلدان کنیم یک کمپین است که در سراسر کشور برای فرهنگ سازی و آگاهی بخشی در مورد مضرات قلیان ها اجرا شده گفت:به همراه چند تن از فعالان فرهنگی در مبارزه با دخانیات و مواد مخدر تصمیم بر این شد که به آبشار یاسوج بیاییم و با دادن یک شاخه گل به افرادی که مشغول کشیدن قلیان هستند از آنها بخواهیم که قلیان های خود را به گلدان تبدیل کنند یا آنها را به ما دهند که ما آنها را به گلدان تبدیل کنیم.
رستمی افزود:هدف اجرای این طرح آگاه کردن افراد با مضرات دخانیات به خصوص قلیان های میوه ای است که متاسفانه امروزه عضو ثابت خیلی از خانواده ها شده است.
این فعال در حوزه مبارزه با مواد مخدر بیان کرد:سازمانهای مردم نهاد پلی ارتباطی بین مردم ودولت هستند لذا نقش به سزایی در جامعه و حوزه پیشگیری ایفا می کنند وامید است که با کمک مسئولان بتوانند قدم بزرگی در راه پیشگیری از آسیب های اجتماعی بردارند.
همچنین در این برنامه در مورد انواع مواد مخدر صنعتی و مضرات آن به مخاطبان آموزش هایی وبروشور هایی در این زمینه به مسافران آبشار یاسوج داده شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد