تاریخ درج خبر : 1395/04/06
کد خبر : ۵۴۵۰۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -

پارک چشمه‌نباتی محلی امن و مناسب در افق گردشگری شهر یاسوج

شهردار یاسوج با اشاره به اهتمام این دستگاه برای ایجاد پارک‌های متعدد در این شهر از پارک چشمه‌نباتی به عنوان محلی امن و مناسب در افق گردشگری یاسوج یاد کرد.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، محمدعلی جاوید با بیان این که شهر گردشگرپذیر یاسوج باید برای جوابگویی به نیاز مسافران و گردشگران در آینده با تغییر زیرساخت‌ها و همچنین افزایش بسترها خود را آماده پذیرایی از انبوه مسافران و گردشگران کند، اظهار کرد: افزایش تعداد و گسترش میزان و مساحت پارک‌ها از اولویت‌هایی است که در راستای ایجاد بسترها و زیرساخت‌ها مد نظر قرار داده‌ایم.

شهردار پایتخت طبیعت ایران گفت: یاسوج به عنوان مقصد گردشگری بسیاری از ایرانیان از جنوب و جنوب غرب کشور خواهد بود که اگر این زیرساخت‌ها از هم اکنون آماده نشود در آینده با مشکلات و چالش‌های زیادی مواجه خواهیم شد.

شهردار مرکز کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مشکلات عدیده‌ای که اکنون شهر یاسوج با آن دست و پنجه نرم می‌کند، افزود: علاوه بر اینکه باید زیرساخت‌های گردشگری را فراهم کنیم از سوی دیگر باید خدمات خود را به مناطق مختلف از جمله مناطق اقماری و حاشیه‌های شهر نیز ارائه دهیم که همزمان کار سختی به نظر می‌رسد.

وی با اشاره به در دست ساخت بودن چندین پارک در شهر یاسوج از جمله پارک غدیر و پارک ولایت تصریح کرد: پارک چشمه‌نبانی با ابنیه‌هایی که در آن احداث می‌شود یکی از مکان‌های مفرح در شهر یاسوج خواهد شد که در آینده و در افق گردشگری شهر یاسوج جایگاه مهمی خواهد داشت.

این مسؤول بیان کرد: برای آماده کردن زیرساخت‌های لازم در شهر یاسوج دست بخش خصوصی را به گرمی می‌فشاریم و انتظار داریم تا همه برای جلب و جذب سرمایه‌گذار برای ساخت شهری آباد در مرکز استان همکار و همراه شهرداری باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد